Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így a legjobb...

Miért viselkedik így a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Évek óta legjobb barátok vagyunk. A fura ízlésünkkel, még alapsuliban “egymásra találtunk” azóta mindkettőnknek volt kapcsolata, én elköltöztem, de mindezt kibírta a barátságunk. Aztán jött ez a karantén. Én órákra lakom tőle. Semmi gond nem volt, egészen múlthét előttig. Megnézi az üzeneteimet, de nem válaszol, amikor meg írok neki, hogy: hahó, meghaltál? Akkor azonnal ír, hogy neeeem, dehogy, itt vagyok.

De aztán következő alkalomkor ugyanez. Tehát látja az üziket, de nem válaszol. Megkérdeztem, valami gond van e. Azt írta nem, nem faggattam, majd elmondja, nem fogom erőltetni.

Ha válaszol, általában csak “szmájlikat” küld.

Ha nem írok neki, napokig nem válaszol, nem ír magától.

Vajon miért csinálja ezt? Ennyire idegesítő lennék? Miért pont most “utált” meg! Rajta kívül nincsenek barátaim, szóval eléggé el vagyok veszve.


2021. febr. 21. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ő nem a barátod, nem vagy neki fontos.
2021. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerek-perec leírnám neki azt,amit nekünk írtál. Szembesíteném a viselkedésével és megpróbálnék megoldást találni. Lehetőség az is, hogy szünetet tartotok, amíg össze nem szedi magát.
2021. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött, amikor kiderült hogy babát várok. Kérdeztem minden oké-e, mert nagyon csendes lett, erre azt mondta igyekszik kevesebbet lógni a messengeren, facebookon(ez már fura volt, hiszen azt látni mikor van fent és láttam, hogy egyáltalán nincs kevesebbszer fent)3-4 naponta válaszolt. Az is fura volt, hogy se nem gratulált, nem kérdezte fiú vagy lány, mikorra vagyok kiirva, hogy vagyunk stb... Közben ő összeköltözött a pasijával. Aztán amikor elmeséltem, hogy lesz esküvő is, azóta nem beszél velem kb. Óvodás korunk óta barátnők voltunk.
2021. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még annyi az előzőhöz, hogy nem tudom, a pasija beszélte-e tele a fejét...

A párom és köztem van korkülönbség, amiről tudom, hogy sokaknak van véleménye,ezekszerint neki is, de ez nem ok ilyen viselkedésre szerintem. Ha a barátja vagyok valakinek, elfogadom a véleményét,bar nagyon nem izgat senkié, nyugodtan elmondhatta volna.

2021. febr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!