Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem lehet a baj ha nagyon...

Velem lehet a baj ha nagyon idegesít mikor nem megy időben haza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Elég sokat jár hozzánk a barátnőm,sok esetben nem is hívom hanem megoldja valahogy,hogy ide keveredjen és nem megy haza. Én házas vagyok,csinálnám a dolgom de ha itt van nem tudom miatta. Ő idősebb nálam kicsit,de egyedülálló. Mondjuk le jön péntek délután és szombat estig nem megy haza. Addig én kb semmit nem tudok tőle csinálni. Igazából sokszor nem is csinálunk együtt semmit csak nyomkodja a H*lye telefonját nem is beszélget. Nyilván nem zavarom haza mert nem vagyok bunkó de már most egyre jobban idegesít. Velem lehet a baj?
2022. ápr. 24. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy szó nélkül ott alszik??
2022. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Semmi baj nincsen veled!

Teljesen érthető hogy így gondolod

főleg úgy oda keveredni mindig hogy nem is hívod az ő bizonyítványa.

Nyilván szeret biztosan nálatok lenni de ez azért így nem működőképes szerintem mond meg neki hogy mielőtt jön szóljon oda vagy valami de az is durva hogy ilyen sokáig marad nálatok mindenképp beszélj vele :)

2022. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond, nekem általános óta van egy barátom, olyan mint a testvérem picit...de ha eljön (1 évbe) kétszer, akkor is alig várom hogy el menjen :d, nem tudom így felnőttként már nem olyan együtt lenni a másikkal. Úgy okés hogy néha eljön de az nap el is megy :'d 29f
2022. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább azzal van a baj, hogy felnőtt fejjel még mindig ugyanúgy próbáltok együtt lenni, mint ahogy tiniként/fiatal felnőttként, ami nyilván nem működik.


Nem csak annyiból állhat az együtt töltött idő, hogy egy szobában ültök, és nem csinál egyikőtök sem semmi érdemit. A felnőtt barátságok jobb esetben máshogy néznek ki.


Persze nyilván ha annyira zavar, akkor jobb megszakitani a látogatásokat, de ez a hozzáállás vezet ahhoz, hogy 30on túl jóformán nem maradnak barátai az embereknek.

2022. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a telefonját nyomkodja egyébként is, akkor szerintem nyugodtan kezdj neki a dolgodnak, porszívózz jó hangosan, menj ki kertészkedni addig ő meg maradjon egyedül bent, satöbbi, hátha észreveszi magát.

Vagy, ha legközelebb péntek este látod, hogy nem akaródzik neki mennie, igenis finoman mondd neki, hogy másnapra programot terveztetek a férjeddel vagy még jobb, hogy te a hétvégére tervezted be a tavaszi nagytakarítást, és ha már úgyis ott marad, akkor akár segíthet is :D


Amúgy nem bunkóság megkérni, hogy menjen haza, eleve nem is te hívtad magatokhoz.

2022. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én nem igénylem már ezt a fajta együttlétet,mint amit tini koromban. Akkoriban örültem ha a barátnőim itt aludtak nálam,sokáig itt voltak. Ez azóta azért harminc éves koromra változott. Jelenleg jól esik néha elmenni kirándulni, közös buliba de csak pár órára ami azért fél -1-2 nap az nekem már most sok és nem igénylem ezt a fajta időtöltést.
2022. ápr. 24. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!