Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kiutáltak a koleszos szobatárs...

Kiutáltak a koleszos szobatársaim?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy nagyon gátlásos voltam az előző iskolámban mindenki utált, most egyetemre járok, azt hittem itt sok minden megváltozik, nagyon sokat kommunikáltam, jóban is voltam a szobatársakkal, de most valami megváltozott, nem beszélnek velem, egymással kommunikálnak, engem észre se vesznek, direkt összenéznek, és engem ez nagyon bánt, nem tudom tényleg mi lehet az oka, és teljesen nem értem az okát. Nyilván azt tudom, hogy itt senki nem tudhatja választ, de azért is írtam ide, mert nagyon el vagyok keseredve és nem tudom, hogy mit tehetnék, nem szeretnék szobatársakat váltani, a szüleim is nagyon el lennének keseredve, ha tudnák, hogy hogy érzem magamat, annak ellenére, hogy tényleg sokat változtam az elmúlt években, és mindent megteszek, hogy barátkozzak, még nem is görcsösen teszem.Aki tud kérlek segítsen!


A válaszokat előre is köszönöm!


22/L


2016. okt. 5. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Most kifogtál 2 csajt akik nem bírnak, van ez így. Mindenkivel előfordulhat, bármilyen ember is ő. Váltsd nyugodtan majd szobát ha akarsz, ha gáznak tartanád, akkor inkább félév végén, de az még sok idő :/

Lehet túlsúlyos vagy és ilyen IQ nulla felületes lányokat kaptál ki, bármi lehet. De azért sajnálom hogy ez történt :/

2016. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, hogy megváltoztak felém, egy idő után, pedig nekem nem voltak gondjaim a barátkozással.

A kiváltó ok az volt, amikor összejöttem a párommal annak idején. Elkezdtek fúrni utána.. Akkor már le tudtam volna hányni őket.

Szerintem ülj le velük, és kerek-perec tedd szóvá, hogy szeretnéd tudni, mi változott mostanában, mert észrevetted az összenézéseket is, és próbáljátok megbeszélni.

Volt valami változás nálad mostanában? Esetleg a takarítás lehet bajuk?

Kérdezz rá, hátha csak valami balgaság és helyrehozható.

Én is ezt tettem, bár hozzáteszem nálam nem volt eredménye, gy kb 2 hónapot kiszenvedtem velük, és utána egyik csoporttársammal és a szomszéd szobából egy lánnyal laktunk, sokkal jobb volt minden velük.

Ha rosszul érzed magad, nem fél a portán a koliban érdeklődni az üres helyekről.

2016. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy nem csak én vagyok így, sajnos tényleg nagyon elkeseredtem, mert távol élek otthonról és nehéz, ha az embert valami oknál fogva rosszul fogadják, vagy megváltozik egy lakótársi viszony, de kommunikatív vagyok, igyekszem barátkozni, de az ilyenek sajnos tényleg rosszul esnek és visszavetnek. Reménykedem, hogy ez csak átmeneti állapot, de ha mégsem, akkor félévet valahogy kihúzok, nem szeretnék egyelőre szobát váltani. :)
2016. okt. 6. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ne aggód nem benned van a hiba, sajnos ilyen előfordul.

Próbálj meg tényleg rákérdezni, mert az én tapasztalatatom az volt, hogy ilyenkor nem valószínű, hogy változni fog a dolog..

Addig is barátkozz másokkal (is), nálam pl félévkor egyik barátnőm / azóta is, pedig ennek már 5 éve :)) és egy másik lány, akivel jóban voltam , velük költöztem össze.

Kemény 2 hónapom volt velük, míg el nem jött ez a változás...

Kitartást neked és drukkolok, hogy jól alakuljon minden! :)

2016. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is. Táborban barátkoztunk össze szobatársaimmal, nagyon szerettem őket.

Én megkérdeztem, mi a baj, miért kezdtek el kiközösíteni. Az egyik lánytól kaptam választ, a másik csak támadott mindenfélével.:D

2016. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!