Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A magabiztosságnak van valami...

A magabiztosságnak van valami létjogosultsága, értelme ha nem vagy helyes?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Létjogosultsága mindig van, de a megítélése nagyon más. Személyes sértésnek veszik az emberek, főleg a tökéletes külsejűek, ha valaki enélkül is magabiztos.
2022. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1


Igen ez nekem is feltűnt. Nagyot néznek és letámadnak. Engedélykérőnek kell lenned ha nem nagy helyes.


Mekkora egy fhos társadalom fhostalicska szemét alakokkal.

2022. ápr. 30. 20:54
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha alázatos vagy, akkor is lenéznek, csak nem olyan agresszíven.
2022. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
A magabiztos ember kényelmetlen a saját magukban bizonytalan emberek számára.
2022. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


De a helyesek magabiztosak a semmire, olyan különlegesnek érzik magukat. Pedig legtöbbször semmi nincs a fejükben. Mondanám nem fair de a válasz nyilván az lesz, hogy nincs igazság az életben.


Tehát el kell viselni ezt a genetikai szegregációt, apartheidot ami jellemzi a bhuzeráns nyugati társadalmat.

2022. ápr. 30. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy magabiztos ember nem agyal ilyesmiken, mert rendben van magával, és az irigyeit is le tudja könnyedén kezelni. ;)
2022. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valahogy el kell adni magát az embernek.
2022. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A magabiztosság mögött kell lennie valaminek. Tudás, kommunikációs képesség, emberismeret, vagy megnyerő külső.

Sajnos tény, hogy az emberek külső alapján ítélik meg a társaikat, de az első benyomáson lehet változtatni, ha van valamid, amiben jeleskedsz.


Mint ahogy az üres fejű szépfiúkat sem veszik komolyan egy idő után, úgy a rondább, de kompetens embereket is elkezdik annak látni, amik.

A megalázkodás viszont hosszú távon a saját sírod magásása; lehet hogy ott, helyben több sikert érsz el ezzel, de tisztelni így nem fognak soha.

2022. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert a munkádban nem lehetsz magabiztos, attól még hogy ronda vagy? Vagy a sportban?
2022. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


Persze, lehetsz és kell is, de gondoltam ez magától értetődő.


Én elsősorban a társasági életre, ismerkedésre értettem.

2022. ápr. 30. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!