Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ahogy jönnek a jó idők, azzal...

Segitseg kérdése:

Ahogy jönnek a jó idők, azzal párhuzamban jön rám az az embertelen elmagányosodás, ami midnen éven depresszióba torkollik, csak én reagálom ezt túl, vagy jól látom?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok, a barátaim aka szobatársaim nem foglalkoznak velem pl nélkülem mennek bárhova tudva azt, hogy szívesen velük megyek midnig és annak ellenére, hogy mindig együtt megyünk vissza koliba délutánonként suliból így konkrétan otthagynak, holott tudják, hogy a szociális szorongásom súlyosságán csökkent, ha olyanok vannak mellettem, akik meg tudnak nyugtatni. Amikor megemlítem nekik, hogy mi a véleményem erről, rámförmednek, hogy hát én viselkedek velük így, nem ők velem. Ez valóban így van és csak én látom rosszul, vagy ők nem veszik észre amit művelnek?

2022. máj. 4. 12:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy sehogy nem jön a „címhez” a kérdés xD bocsánat
2022. máj. 4. 12:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem hívnak, mert szénné rinyálod a bulit, nem tudnak kikapcsolódni. Meg kellene érteni, hogy nem kötelesek neked ugrálni mert elvárod, hogy ha jajongsz, odaugorjon mindenki veled foglalkozni.

Mikor kérdezted meg te tőlük, hogy megyünk-e valahova? Mikor hívod te őket meg valamire? Nem kötelező amúgy velük menni, de a hova mentek, mehetek én is? kérdés nem tart semeddig..

2022. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam nekik rinyálni, mert akkor tudnám miért nem hívnak, ha én hívom őket senki nem jön. Nem várom el, hogy ugráljanak értem és panaszkodni sem merek nekik, meg úgy anblokk senkinek sem pont emiatt xD.
2022. máj. 4. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit mondanak hogy viselkedsz velük?

Valami olyan viselkedést tanúsítasz ez alapján velük szemben ami nekik nem Jön be és ami miatt nem hívnak...

2022. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!