Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sértő ha egy barát azt mondja,...

Sértő ha egy barát azt mondja,hogy nem jön el hozzánk ha nem kap ebédet?

Figyelt kérdés
Amikor elhívtam hozzánk megkérdezte mit eszünk,mert mondtam neki ,hogy anyám nem lesz otthon. Amikor mondtam,hogy csinálok melegszendvicset akkor azt mondta nem jön,mert nem lesz rendes ebéd,Ő nem eszik melegszendvicset.
2022. máj. 6. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen nem barát, hanem egy kullancs.
2022. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem a társaságért, hanem a kajáért menne hozzád. Nem te érdekled, hanem hogy ingyen kaját kapjon.

Én ha barátot/ismerőst áthívok, ilyen esetben pizzát rendelnék/együtt főznénk de az is lehet, hogy szelnélk kenyeret és dobnánk rá valamit. Mindegyik megoldás egyformán jó.

Ha őkelme annyira kényes arra, hogy mit eszik, hozhatna ő is valamit, ha csak nem az a cél, hogy megvendégeld és legalább egyen egy jót, amíg elviseli a társaságod.

2022. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtős az ilyen számító majom...
2022. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!