Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsen már igaz barátság?

Nincsen már igaz barátság?

Figyelt kérdés

Mostanában valahogy úgy érzem, hogy kapnak mellőlem az emberek. A gyerekkori barátom, akivel már 16 éve megyek egy óvodába, egy iskolába, egy gimibe kb egy éve már semmi programot nem csinál velem, nem keresi a társaságom és mostanra már egyre jobban úgy érzem, hogy szabadulna tőlem. Csalódott vagyok, mindig is ereztem, hogy én nem vagyok fontos neki, de bánt mert érzem hogy el készül dobni, amint elmegy egyetemre és egyébként mindenkivel ezt teszi, csak a pasijat hagyja meg.. De velem mindig is kissé ilyen volt, a többi barátjával nem annyira.


Decemberben össze barátkoztam két osztálytársammal.. Az egyiken szintén érzem, hogy valójában nem vagyok neki fontos, csak el volt velem mert jó fejnek tartott, én nagyon jó barátomkent tekintettem rá, de tudom, hogy amint le szobelizunk egyből elhagy ő is telibe.


Van a másik lány, ő vele közelebbi barátságba kerültem december óta, de kb azóta is könyörgök, hogy legalább fussunk össze egyszer is suliba kívül, sétáljunk vagy akármi de nem csinál velem programot és suli után is egyből rohan haza mindig. Azt mondja, hogy én vagyok a legjobb barátja, de már most olyan, mintha ő is lelécelne amint tehetné.


Most komolyan nincsenek már igaz barátságok és normális baráti kapcsolatok? Vagy csak én teszem magasra a mércét?


Az általános iskolai barátaim is érzéketlenek és nem törődömök lettek.. Egyedül már csak a barátom van, aki egyben a legeslegjobb barátom már körülbelül 2017 óta. Ha ő nem lenne, már bele őrültem volna abba, hogy mindenki elhanyagol és elhagy..



2022. máj. 4. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Most mondjuk egy fiúval egész jól elvagyok, akivel ilyen gyengébb haveri kapcsolatunk volt, de kitudja meddig..
2022. máj. 4. 22:13
 2/6 A kérdező kommentje:
A személyiségem egyébként nem rossz, hogy az miatt hagyjanak el.. Mindig segítek másoknak, meghallgatok másokat, igaz hogy nehezen nyitok de ha ez megvan, akkor már nagyon felszabadult és élvezhető társaság vagyok. Azt mondják olyan vagyok, aki pia nélkül is vicces és laza és olyan, hogy egyet szólok, de akkor nagyon és nem beszélek feleslegesen sem..
2022. máj. 4. 22:14
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Nincs
2022. máj. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Sajna nincs igazi barátság. Egyik volt kolléganővel sokáig mondogattuk, hogy mennyire jó barátok, lelkitársak vagyunk. Aztán egyik este láttam, hogy fenn van messengeren, és ráírtam. Erre letiltott, ez volt 2 hete. Előző nap még össze is futottunk, nem volt semmi baja.
2022. máj. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barnabas333 ***** válasza:
Sajnos nehéz találni. Én sétára se találok senkit, mintha szatír vagy sorozat gyilkos lennék...44f
2022. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs. Csak érdek barátságok vannak, tapasztaltam már nem egyszer. Addig kellesz még adsz, segítesz, utána már nem is létezel számukra. Már egy ideje én is azon töprengek hogy mivel érdemeltem ki ezeket az oszkárdíjas színészeket.
2022. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!