Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudok barátkozni úgy,...

Hogyan tudok barátkozni úgy, ha már mindenkinek kialakult a baráti köre?

Figyelt kérdés
Konkrétan arról van szó, hogy mesterképzésre mennék majd Budapestre egy vidéki városból. Na most Pesten egy pár rokonon kívűl senkit nem ismerek, így nyílván kéne pár havert szerezni, akikkel lehet eljárni programokra vagy csak beülni valahova(Mert ugye 2-3 év Pesten egyedül elég meredek történet). Ami a gond, hogy a jelenlegi egyetemen, ahova járok is látom, hogy mindenkinek van egy kialakult baráti köre, ami javarészt gólyatáborban alakult ki. Amúgy sem vagyok egy könnyen ismerkedős típus, szóval ez még egy lapát a tűzre...
2022. máj. 10. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy

PIMPIM PIM


Bakony Inercity vonat érkezik Szombathely felől a 2. vágányra és indul tovább 11:02-kor 3 perc múlva Veszprémen át Budapest déli pályaudvarra. A vonat csak Celldömölk, Boba, Devecser, Ajka, Veszprém, Hajmáskér, Öskü, Pétfürdő, Várpalota, Székesfehérvár, Budapest Kelenföld állomásokon áll meg. A vonatra Inercity pót és helyijegy váltása kötelező, a kijelölt kocsik helyijegy váltása nélkül is igénybe vehető utazásra! Vágány mellett vigyázzanak!

2022. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!😆
2022. máj. 10. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
A baráti kör nem egy áttörhetetlen zárt banktrezor, vagy egy állandó létszámmal ügyködő szekta. Gond nélkül bővül, ha velük kompatibilis újabb személy csapódik hozzájuk.
2022. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

A mesterképzés egy teljesen külön képzés, szóval ahogy te is új emberként mész oda, mások is lesznek, akik nem ismernek majd senkit. Illetve mintha lenne gólyatábor a mesterképzéseseknek is. De akinek meglévő baráti köre annak is lesznek olyan órái, ahol nem ismer senkit így össze tudsz vele ott barátkozni és akár csatlakozhatsz is a baráti köréhez.

Szóval kár izgulni emiatt.

2022. máj. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt tapasztaltam az egyetemen, hogy mindenkinek megvan a saját baráti köre és emiatt már nem is érdekli senki más (a gólyatáborban találkoztak, osztálytársak voltak, egy városból jöttek stb.). Én nem ismertem senkit és mindenkivel próbáltam barátkozni, beszélgetni, de összesen egy lánnyal sikerült jóban lennem, senki mással. Nálunk az utolsó évben is ugyanazok voltak a klikkek mint a legelső napon, úgyhogy nálunk ezek a baráti körök tényleg olyanok voltak mint egy “banki trezor” :D A klikkek tagjai nem is beszéltek egymással, nem is ültek le más mellé, minden páros vagy csoportos feladatot csak egymással voltak hajlandóak megoldani és semmi szakos program nem volt, sokan nem is köszöntek másoknak, nem volt közös tanulás, jegyzetek megosztása stb., semmi. Úgyhogy én is félek a mesterképzéstől, hogy ott is ugyanez lesz. Abban bízom talán ott újoncként könnyebb lesz és már sokkal több helyről érkeznek emberek stb., de valószínűleg többen idősebbek is lesznek stb., szóval ott meg már lehet pont nem ez lesz a fontos a többség számára.
2022. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!