Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek is érdekbarátsá...

Ez szerintetek is érdekbarátság lenne?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki ismét hetek óta nem keres. Ez megy nála most egy ideje, viszont múlt hónapban ismét elkezdett érdeklődni felőlem napokig, aztán segítségemet kérte valamiben, amiben én segítettem is neki... mikor azzal meglettünk, még kb. 2 napig érdekeltem, azóta rám sem bagózik.

Gondolom a látszatot akarta még fenntartani egy keveset. Írtam neki többször is, de ma már visszavontam, úgysem nézi meg. Instagramon meg hálisten olyan is a visszavonás, mintha nem is írtam volna neki sosem.

Sztorijába sokat posztol, általában olyan képeket, amin azt teszi közé, hogy épp valakivel iszik, autókázik vagy ilyenek. Szóval csak engem sz*rik le magasról.

Nekem ez így összességében nagyon egy érdekbarátság látszatát kelti. Szerintetek jól gondolom? Érdemes is lenne megszakítani vele a kapcsolatot?



2022. máj. 14. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég valószínű. Velem is megesett hasonló.

Neked se kell egyből ugrani. Én is ilyen voltam, és baromira nem becsült meg az illető. Esetleg ha nagyon következetesen kérsz valamit cserébe (valamit mindig valamiért alapon) lehet, hogy nem nézne baleknak, és lekopna.

2022. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!