Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek? Most már besokal...

Mit tennétek? Most már besokalltam.

Figyelt kérdés

Van 2 barátnőm, névnapra, szülinapra mindig írunk egymásnak, veszünk ajándékot, vagyis, hogy nem, mert én valahogy mindig kimaradok. Nekem se névnapra, se szülinapra nem írnak, nem vesznek semmit, eszükben sincs. De egymást sosem felejtik el. Közös chaten szoktunk írni egymásnak, így nem akartam eddig bunkó lenni, mindig írtam nekik én is, miután az egyikük már úgyis írt, de most megfogadtam, hogy nem fogok. Nemrég volt a névnapom (elég gyakori név) és megint semmi (ellenben az egyiküknek ritka neve van, de őt valahogy sosem felejti el a másik barátnőm). A múltkor az volt a legjobb, hogy én szülinapomra szintén nem kaptam egy betűt sem, de az ünneplő barátnőmnek együtt vettünk ajándékot, mert kínos lett volna úgy odaállítani, hogy csak én nem viszek semmit.

Ti mit tennétek a helyemben? Szólni nem fogok nekik, azt kínosnak érzem, meg úgy vagyok vele, ha nem maguktól jön, nem is kell tőlük semmi.


2022. máj. 15. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez felszínes barátság az ő részükről, legalább is én ezt gondolom.

Azért a barátunknak tudjuk mikor van a névnap és szülinapja.

2022. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# Én is ezt gondolom, ez valószínűleg nem igazi barátság.
2022. máj. 15. 11:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj mások felé orientálódni, aztán vagy feltűnik nekik, vagy nem. Ha az előbbi és megkérdik, hogy mi a gondod, akkor pedig mond el nekik ezeket.
2022. máj. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# Felnőtt emberek vagyunk, nem fogok szórakozni.
2022. máj. 15. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
#4, szerintem semmi olyat nem írtam, hogy szórakozz velük, csak, hogy felesleges keresni az ilyenek társaságát...mit nem értesz ezen?
2022. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!