Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy javíthatnám meg a barátsá...

Hogy javíthatnám meg a barátságunkat? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom. A tanév elején lettünk jóba. Nagyon közeli barátok lettünk, rengeteget beszélgettünk, nagyon megszerettük egymást. Aztán elmondta nekem hogy belém szeretett, aztán összejöttünk. Viszont valamivel később szakítottunk is. Azután minden olyan volt mint régen, barátok maradtunk, minden szuper volt. Viszont mostanában megváltozott. Még sosem láttam őt ilyennek, egyszerűen nem tudom mi lehet a baja. Ha megkérdezem tőle, nem mondja el. Én nyilván nem fogom ezt ráeröltetni. Nagyon jól tudja hogy bízhat bennem..

Nemrég beszéltünk. És haragszik rám.. Azért, mert régebben megegyeztünk abban, hogy ami köztünk történt (ami már több volt mint barátság) nem mondjuk el senkinek. És ez működött is egy ideig, viszont amikor szakított velem, nagyon magam alatt voltam, és egyszerűen a legjobb barátnőmnek muszáj voltam elmondani, nagyon jól esett hogy meghallgatott.

A srácnak az én legjobb barátnőm tetszik. Már 2x szerelmet is vallott neki, viszont barátnőm mindkét alkalommal visszautasította. És a srác most azt hiszi, hogy a barátnőm azért utasította el, mert én elmeséltem neki hogy hogy viselkedett velem a srác.. Kusza az egész. Viszont most haragszik rám.. Nekem viszont nagyon hiányzik, és szeretném ha a barátságunk újra a régi lenne. És senki ne írja azt, hogy azért szakadt ez meg, mert összejöttünk. Ez nincs így, mert szakítás után minden olyan volt mint régen..

Lehet időt kellene neki adni, őszintén fogalmam sincs hogy mit kellene most csinálnom. Nekem rettentően hiányzik, és bármit megtennék azért, hogy visszakapjam a barátomat.. Szerintetek mit csináljak? Hogy hozzuk rendbe? Szerintem ő is helyre szeretné rakni, csak még haragszik. Szerintetek várjam meg a következő tanévet? Nyáron ha nem találkozunk, valszeg enyhül majd..


2022. máj. 23. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendbe akarod hozni akkor szerintem nem kéne várni, legalábbis nem olyan sokat hogy nyáron ne találkozzatok.

Mivel nem ismerem a fiút ezért is ajánlanám, hogy mond el neki személyesen hogy mit érzel(hogy szeretnéd ezt rendbe hozni). Ha nem megoldható a személyes találkozás akkor írj neki, de mindenképpen őszintén, ne valami hülye indokkal

2022. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki időt. A többszörös visszautasítást nem könnyű feldolgozni. Biztosan nagyon vágyik barátnőre. Ha talál barátnőt, meg fog bocsátani. Viszont akkor meg lehet, hogy azért nem lesztek már annyira szoros kapcsolatban, hiszen neki a barátnője fontosabb lesz már. Szerintem sokszor lányoknak könnyebben megy egyfiú-lány barátság, anélkül, hogy beleszeretnének a másikba. De fiúknál sokkal fontosabb, hogy párt találjanak. Lehet, hogy hiányzik, de valószínüleg sosem lesz olyan a kapcsolatotok mint régen.
2022. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!