Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennél ebben a helyzetben?...

Mit tennél ebben a helyzetben? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Van a munkád mellett egy vállalkozásod, ami során bizonyos szolgáltatást nyújtasz esküvőkön, hogy a Nagy nap még szebb és emlékezetesebb legyen. A legjobb barátnődnek/barátodnak nagyon régóta van egy "élete szerelme", és az kéri, ha az a nő/férfi lenne a megrendelő, az ő esküvőjét ne vállald el. Úgy alakul, hogy egyszer megtudod, hogy az említett személy a menyasszony/vőlegény. (Nem ismered személyesen, teljesen véletlen, hogy téged kértek fel a megrendelők.)

A pénz mindig jól jön, de nem azon múlik a megélhetésed. Egyébként is jól keresel, ez a munka csak egy lenne a sok közül, csepp a tengerben. Elvállalnád az esküvőt?



2022. máj. 28. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem ossuejoves hanem egy uzletelés amiért ők pénzt adnak. Szóval nem értem miért kevered bele azt hogy összejönni az exel. A kérdésben az van hogy az egyik szolgáltatás nyújt a másiknak.

"ha szakítottak egyáltalán." Tehát együtt se voltak? Ha a nagy ő csak plátói szerelem volt akkor még nevetségesen a kérdés.

2022. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*nevetségesebb a kérés
2022. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Oké, megértettem, te nem mondanál le róla, mert neked a pénz a lényeg. Én lemondanék, mert nekem a pénznél vannak fontosabb dolgok is.(Amennyiben nem a megélhetésem múlik rajta.)
2022. máj. 29. 01:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, te vagy az a 71%-os aki lepontozta az első válaszokat?
2022. máj. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14! Én nem pontoztam se le, se fel senkit. 87% vagyok.
2022. máj. 29. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!