Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan engedjem el?

Hogyan engedjem el?

Figyelt kérdés

Van két barátom (oszt.tarsak vagyunk) és félek, hogy ők lesznek jóban és ketten fognak programokat csinálni, ők kerulnek közel egymáshoz stb..

Viszont mindkettőjüknek vannak más barátai is, de csak akkor érzek ilyen "birtoklása vágyat", ha az egymással való kapcsolatukról van szó.

+Az egyiküknél erősebb ez az érzés.


Ez folyton elcseszi a kedvem,és tudom, hogy el kellene engednem és ez nem jó, de egyszerűen nem tudom, hogy csináljam.

Folyton bennem van, hogy oké, most elengedem stb.. De sosem válik be hosszútávon. Már beszéltem erről mindkettejükkel, de még így is bennem van, stresszelek miatta.



2022. máj. 30. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy légy laza és próbáld elérni , hogy ne érdekeljen . Az ilyenek álltalában felesleges félelmek , amiket te magad teljesítesz be , azzal , hogy próbálod megakadályozni vagy megelőzni.
2022. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es válaszolóval értek egyet.
2022. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg nem birtokolni embereket. Ez nem egyszerű, meg kell érteni hozzá, hogy ne kényszerből, hanem a személyiséged miatt legyenek barataid (és később barátnőd).
2022. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!