Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a barátnőim...

Féltékeny vagyok a barátnőim párkapcsolataira, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok még sosem volt párkapcsolatom míg a nálam jóval fiatalabb barátnőim is már 3-4 kapcsolaton túl vannak. minden másban örülök a boldogságuknak de rosszul, kellemetlenül érzem magam amikor új pasijuk van
2022. máj. 31. 00:58
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem volt még párkapcsolatod?
2022. máj. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a férfiak többsége idegesít, a másik felének nem kellek :D
2022. máj. 31. 01:03
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Egy ideje én is egyedül vagyok, nyilván én is kicsit irigy vagyok ha új barátnője van az egyik haveromnak....aztán elmúlik mert látom a sok negatív részét is a dolgoknak. Mivel neked még nem volt így ezekkel nem igazán vagy tisztában. Kétlem hogy senkit nem érdekelnél...ha már lesz valakid akkor meg azt nézed kit szeretnek jobban, kinél jobb a szex, hol több a pénz, kinek van már gyereke stb...minden ember irigy kicsit a másikra egyébként.
2022. máj. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező: arra érdemes gondolni amikor a féltékenység miatti rossz érzés jelentkezik: "mit tudnék tenni, mit lenne érdemes tenni annak érdekében, hogy nekem is legyen kapcsolatom, milyen lépések megtétele, vagy változtatások szükségesek ehhez?".

Egyébként teljesen természetes ez az érzés.

2022. máj. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Én defektes vagyok mentálisan ezért nem lehet barátnőm, de én sose voltam féltékeny a haverjaim nőire, pedig volt akit meg is kaphattam volna.
2022. máj. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Na már hogy ne kellenél a férfiaknak?

Nőként elég, ha külsőre vonzó vagy... tessék eljárni edzőterembe, rakják össze az étrendedet, a hasad legyen lapos, a feneked pedig izomtól kerekded.

Hozzá egy jó stílus, ami önmagad is, egy kis önbizalom (ami az edzéstől amúgy is jön) és máris a 90+%-nak kelleni fogsz.

2022. máj. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

6:

férfiak 90%-a megdugná =\= kell a (normális) férfiaknak kapcsolatra

2022. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!