Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barat az ilyen?

Barat az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom akinek konkrétan nem mondhatok szinte semmi negativat az eletemrol az utobbi par hónapban vagy pesszimista dolgokat,mert rogton megkapom tole,hogy jo panaszkodtal a munkádra?Te állandóan panaszkodaz azonnal hagyd ott keress azonnal mast!Jo veszekedtel a baratoddal?Akkor te allndoan veszekedsz vele hagyd ott,keress mast.Jo a szuleid bunkok votlak veled? Ne neszelj soha tobbet veluk,mert mindig bunkok!

Tehat,hogy eltulozza,ha negativat mondok neki, akar munkarol ,csaladrol,baratrol,fizetesrol kb havi 1x mondok negativat es akkor megkapom toel,hogy mindig panaszkodok es nem erti aki panaszkodik az valtson. Es azert is tartom unfairnak ezt a beszedet,mert azelott o is rengeteget panaszkodott sot sokkal tobbet megse mondtma neki,hogy jo akkor mondjak fel azonnal,hagyd ott a pasi a csaladod azonnal… Attol,hogy elmeseek valami kellemetlent en nem utalom a munkam..mondtam neki is ezerszer hogy nekem nagyon jo a munkam,home office ,eleg jo fizu,neha felidegesitenek kb havu 1-2x azt elmesélem,de ezert nem fogok felmondani,meg ezert nem utalom az egeszet. Vagy azert,mert a baratommal neha veszekszek es ezt elmeselem neki nem akarom kidobni a kapcsolatot meg nem kell azt reagalni,hogy keressek mast..attol mi meg akarunk dolgozni a kapcsoaltom es rengeteg jo dolog tortenik velunk.

Szoval miota van sajat csaladja,es jar onsegitokre konkretan neki csak pozitiv dolgoakt lehet modnani,es csak azt lehet mantrazni,hogy pozitivitas,boldogsag… mar kedvem sincs talalkozni vele,hogy ilyen alszent modon kell vislekedni,mint valami idegennel,hogy minden happy boldogsag,mumosoly.Mind tudjuk,hogy az elet nem ilyen…regen volt egy masik baratnoje es ot is kibeszelte mindig,hogy mekkora energia vampir a csak es panaszkodik es nem is fog vele tobbet beszelni,mert olyan negativ stb…szerencsetlen baratnoje nem panaszkodhat? Es nem arrol van szo,hogy en csak busan ulok, hulyulok,viccelodok attol meg,hogy elemseek negativ dogloakt vagy felvallalom,hogy nem vagyok jo passzban,ot meghallgatom es orulok ha eppen boldog…


2022. jún. 1. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok neki, hogy mindenkitől a negatívat hallja.

Persze, szerintem is el lehet mesélni a negatívat is, mi is meg tudunk mindent beszélni.

De azért nem minden találkozás erről szól.

Próbáld ki, hogy legalább egyetlen egyszer nem mesélsz semmi negatívat.

2022. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez domináns volt, letaglózóttam, sétaű, csészelevél
2022. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ha már nem érzed jól magad vele akkor ne találkozz vele,ennyi.Mi értelme van így ennek ha nem mondhatsz el neki semmit mert csak jót akar hallani?Jópofizni idegen emberekkel is tudsz mert nyilván nekik nem mondod el a magándolgaidat úgy sem.Mi panaszkodtunk egymásnak mindig a barátnőmmel és nem volt ezzel semmi gond.Megbeszéltük kinek mi a problémája,ennyi.Nem erről szól egy barátság?Nálatok én az ellaposodást is látom kicsit a leírtak alapján,nem adok olyan sok időt ennek a bartáságnak.Nálunk is ez volt bár több más dolog is történt mivel sokszor önzést is észrevettem ami nekem annyira nem jött be:D

Nem kell ezzel foglalkozni,ha hív és nincs kedved találkozni akkor nem kötelező.Néhány ilyen után úgyis rá fog kérdezni hogy miért nem akarsz vele találkozni és akkor megmondod neki amit most ide leírtál.Lesz egy kis vita majd éltek tovább egymás társasága nélkül.Jobb így mint hazug barátságban lenni.

2022. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!