Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Távolságot szülhet a párom és...

Távolságot szülhet a párom és köztem, hogy nem jövök ki a baráti társaságával?

Figyelt kérdés
Már évek óta próbálom megtalálni a közös hangot a barátom társágával, de nem megy. Nagyon közeli barátok, általános iskolából maradt meg a csapat, így tényleg mély és szoros barátságokról van szó. Viszont van egy lány, aki szerintem átlépi a baráti kapcsolat határait és emiatt az évek során rengeteget vitatkoztunk...Az utóbbi időben már nagyon nem szívesen találkoztam velük, egyébként sem az én világom amit képviselnek. Viszont már egy fél éve nem beszéltünk szinte senkivel onnan, ami az én "hibám", viszont a napokban mintha semmi sem történt volna, újra eljár hozzájuk a barátom. Esetleg van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata? Negatív/pozitív, mindent meghallhatnék. Azt érzem, hogy ez hatalmas távolságot szülhet köztünk, mert mindig ők az elsők és ez megérzéseim szerint sosem fog megváltozni, engem pedig már nem látnak ott szívesen. (23/L)

2022. jún. 3. 06:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, az ilyen "női barátnőkkel", hogy az esetek 98%-ban béta pasiként tekintenek a pasira és riválist látnak a barátnőben, főleg, ha szebb náluk. Ráadásul féltékenyek, hogy az adott pasi már nem nekik ugrik azonnal kb. Remélem értitek mire gondolok. Az ilyen tyúkok szokták megfúrni a kapcsolatot, ha esetleg felmerül egy apró vita a pár között, akkor ezek felnagyítják.
2022. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%
Ha ennyire nem szimpatikusak a barátai, akkor a te barátod sem hozzád illik. Ezen el kellene gondolkodni.
2022. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó! Mondjuk az se semmi, ha te a párkapcsolatod minőségét abban méred, hogy a szerelmed haveri köre iránt mit érzel... :DD Voltál te már szerelmes valaha? Ne haragudj, megkérdezhetem hány éves vagy? :))))))
2022. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!