Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok, vagy mások előtt...

Barátok, vagy mások előtt meztelenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ki hogyan van ezzel a témával kapcsolatban.

Barátok, vagy akár bárki más előtt meztelenül lenni?

Közösen el menni tusolni egy osztálykiránduláson, vagy egy táborban, vagy egy nyaraláson meztelenül lenni egymás előtt, vagy csak szimplán otthon?


Ki mit gondol erről?


Kórt és nemet is írjatok, mindenkinek a válaszára kíváncsi vagyok.

Én egy 23 éves srác vagyok.



2022. jún. 5. 21:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
42%
10# Exhibicionista.
2022. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
64%

Kizárólag a párom láthat meztelenül.

34N

2022. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
36%

Párom előtt, otthon egyedül nem zavar a meztelenség, pláne nyáron a melegben.


Idegenek előtt egyáltalán nem, pl. fürdőben mikor zuhanysoron a nők simán pucin zuhanyoznak, és nincs se ajtó, se függöny... vagy a közös öltözőkben, ahol nincs kabin elvonulni... ne már. Nekem van szekunder szégyenérzetem helyettük, mikor wellness szállodában a mamszik (meg mindenki, nem a korra akarom kiélezni) ott pucérkodnak. Még attól is, mikor jönnek szembe köntösben, és mivel a kezükben lóbálják a vizes rucit, nyilván alatta tökpucérak... jujj.

Nekem úgy tanították, hogy ahol nincs öltöző, pl. vízparton, ott is át tudjak öltözni a törülköző rejtekében.


Barátok előtt szitufüggő, úgy a semmiért nem pucérkodunk egymás előtt, de hát régebben nyaraltunk, strandoltunk együtt, otthon/szálláson simán öltözünk a másik előtt. Vagy ha barátnőkkel együtt vásárolunk, ahol nagy próbafülke van, simán bevállaljuk a közöset, az úgy nem zavar.


Iskolai programokból már kinőttem, de ott se pucérkodtam soha random ismerősök/ismeretlenek előtt.

2022. jún. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
75%

Egyszer úszás után voltunk az akkori legjobb barátnőmmel meztelenek, épp utcai ruhába öltöztünk vissza. Nem volt semmi, nem néztük egymást.


Osztályban nem meztelenkedtünk soha (max kicsikémt osztálykiránduláson láttuk egymást a tus alatt vagy egymás előtt öltöztünk át, de ez nem kötött le minket.).


Külföldön felsőben tesi után tusolni is kellett. Ott fehérnemüig normálisan vetkőztünk, onnantól törölközővel takartuk magunkat.


Rokonok előtt se meztelenkedek. Általában megoldotjuk, hogy vagy törcsibe csavarva megyünk a fürdőből a hálóba vagy a fürdőbe a ruhákat is visszük és tusolás után öltöztünk, attól függően, hogy a kádból mennyire fröcskölt a víz.


Otthon tiszteljük egymás privátszféráját is. Nem járunk ki-be a fürdőből amíg a másik bent van. Max ha valakinek SOS be kell mennie a wcre vagy fogat mosni/borotválkozni mert rohan, ilyen is előfordult. Ha a zuhany alatt állok, kitakar a függöny, nem látjuk egymást, szóval jöjjön, ha már szállnék ki és akkor szól, hogy be akar jönni, akkor meg megkérem, hogy fél percet várjon, felnyalábolom a ruhákat és törölközőben kimegyek, ezzel nincs baj, de attól hülyét kapnék, ha csak úgy átjáróház lenne a fürdő, amíg letusolok és ezzel más is így van.

2022. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy egy barátnőm mesélte, hogy ők ahogy hazaérnek azonnal levetkőznek és otthon mindenki meztelen, úgy járkálnak a lakásban, úgy is alszanak. Azt mondja nekik így a kényelmes, nekem kényelmetlen lenne egész nap úgy lenni, főleg télen. Nyáron meg jobban izzadok, rossz lenne, ha a lepedőt és a pokrócot izzadnám össze.
2022. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Én ha lehetne itthon mindíg meztelenül lennék. Szerintem természetes lenne. 1
2022. jún. 5. 22:49
 17/41 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, ha megkérdezed, nem mondanám, hogy takard magad, mert nem akarnám, hogy szégyelld magad, de kuurvára nem vagyok rád vagy másra kíváncsi.
2022. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
86%

Én személy szerint nem szeretek meztelenkedni mások előtt, általában ha tudtam akkor mindig találtam egy menekülőútvonalat erre, ha nagy az öltöző és mondjuk el lehet bújni egy sarokban akkor az is tökéletesen jó, ha nem akkor megvárom amíg a bent lévők átöltöznek és utánuk megyek be, ha nagyon sietek akkor pedig gyorsan átöltözöm a mosdóban. Itthon is hasonló a helyzet, ha valamit kint felejtek akkor magamra csavarok egy törölközőt és arra a fél percre kiszaladok a fürdőszobából.

Mondjuk, egy kivétel volt, igaz hogy tinikoromban. Az akkori legjobb barátnőmmel együtt fürödtünk, nagy volt a fürdőszoba meg a kád is, bőven elfértünk (Semmi rosszra nem gondolni, mindketten gyerekek voltunk).

2022. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2022. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
78%

Párom, anyám, nőgyógyászom (nő) láthat meztelenül. Utóbbit azért emeltem ki, hogy nő, mert van ez a "hülye" felfogásom, hogy az intim részeimet ne lesegesse már olyan férfi, akivel nem vagyok intim kapcsolatban...tudom, hogy orvosként ő ezen túllendül és nem érdekli, de engem zavar. :)

22/N

2022. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!