Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok, vagy mások előtt...

Barátok, vagy mások előtt meztelenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ki hogyan van ezzel a témával kapcsolatban.

Barátok, vagy akár bárki más előtt meztelenül lenni?

Közösen el menni tusolni egy osztálykiránduláson, vagy egy táborban, vagy egy nyaraláson meztelenül lenni egymás előtt, vagy csak szimplán otthon?


Ki mit gondol erről?


Kórt és nemet is írjatok, mindenkinek a válaszára kíváncsi vagyok.

Én egy 23 éves srác vagyok.



2022. jún. 5. 21:35
1 2 3 4 5
 21/41 anonim válasza:
91%

Én nálam ez elég érdekesen van.

Idegenek előtt nem vagyok szégyenlős mert mindig úgy vagyok vele, hogy úgysem találkozunk többet, szóval tökmindegy(hozzáteszem, a korombeliek előtt az vagyok, de ha valaki idősebb vagy fiatalabb, előttük nem). Barátaim előtt, ez nagyon vátozó. Vannak a nagyon közeli lány meg fiú barátaim akik előtt mondjuk átöltöznék bármiféle szégyenlőség nélkül, viszont az olyan emberek akik nem legjobb barátok vagy ilyesmi, előttük nem hiszem, hogy ez meg merném tenni.

Család előtt egyáltalán nem vagyok szégyenlős, gyakran előfordul, hogy mondjuk fürdés után látnak meztelenül, vagy ha olyankor nyitnak be amikor öltözök ilyesmi, de engem nem zavar kiskorom óta így nevelnek és teljesen ebbe születtem. Rokonok előtt se vagyok az, igaz én őket sosem látom ruha nélkül, viszont fordított helyzetbe gyakran előfordul, hogy meglátnak fürdés előtt/után vagy hasonlók

2022. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a család előtt vagyok szégyenlős. Idegenek előtt pl fürdők öltözőjében, zuhanyzójában minden gond nélkül vagyok meztelen.


Az ismerősök, osztálytársak egy kicsit más helyzet. Függ a közösségtől. Ha mondjuk egy ilyen mindenkit a háta mögött kibeszélős a csapat, akkor inkább nem meztelenkedek, mert azért nem akarnám, hogy én meg a pucér seggem legyek a téma.


Sajnos az általános iskolám ilyen volt. A gimi valamivel jobb helyzet volt, de ott nem volt olyan szitu, ahol meztelenül láttak volna. Kirándulásokon sosem volt közös zuhanyzós szállás.


Persze ez nem volt mindig így, a serdülőkor kezdetén, közben kínosan ügyeltem arra, hogy még véletlenül se lásson meg senki sem pucéran. Pár éve kezdett elmúlni a szégyenlőségem.

2022. jún. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt 20/f
2022. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
88%
Én max a párom előtt lennék hajlandó meztelen lenni akár napközben is.
2022. jún. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerős aki előtt nem érzem problémának a meztelenséget. Szerintem ez amúgy abszolút két ember kapcsolatától függ, barát és barát között is lehet különbség ilyen szempontból, nem lehet általánosítani.
2022. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Nàllam nem okoz gondot. Munden haverom làtott màr meztelenül, és én is őket, (fiúk is lànyok) is. Mi régen egy tóra jàrtunk fürdeni, éjjelenként. 26F
2022. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Család előtt szégyenlős vagyok, haverjaim, barátaim előtt simán levetkőzök, a foci után öltözőben szintén. nem mutogatom magam direktbe, de nem is takargatom magam megállás nélkül. idegenek előtt, pl. egy uszoda zuhanyzójában nem zavar, ha idegenek meglátnak, úgyse ismernek
2022. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
88%

Kondi és uszoda öltözőben nem takargatom magam

Apámmal sokat járunk úszni így látjuk egymást meztelen nincs ebbe semmi szégyelni való

2022. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
65%

Meztelenűl lenni jó, akár masok előtt is. Nyaraló, strand, lakás...

42N

2022. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
64%
Számunkra természetes :) 43N
2022. jún. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!