Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátok, vagy mások előtt...

Barátok, vagy mások előtt meztelenül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy ki hogyan van ezzel a témával kapcsolatban.

Barátok, vagy akár bárki más előtt meztelenül lenni?

Közösen el menni tusolni egy osztálykiránduláson, vagy egy táborban, vagy egy nyaraláson meztelenül lenni egymás előtt, vagy csak szimplán otthon?


Ki mit gondol erről?


Kórt és nemet is írjatok, mindenkinek a válaszára kíváncsi vagyok.

Én egy 23 éves srác vagyok.



2022. jún. 5. 21:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
96%

Rendszeresen járok naturista szaunába. Azóta nem zavar a meztelenség semmilyen szinten.

27F

2022. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 tegan34 válasza:
100%
En sokáig nagyon szégyenlős voltam, de aztán elkezdtem edzőterembe járni. Ott leezoktam róla. Egy időben legjobb barátommal jártam, és abszolúte nem volt ez gond közöttük. Most épp meztelen szaunába tervezünk épp lemenni 😀
2022. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs bajom ezzel, nem vagyok szégyenlős, iskolás voltam osztály előtt táborban stb simán le vetkőztem meztelenre lányok előtt is, volt olyan 2 lány én meg a haverom strandoltunk nem volt senki más nem volt fürdő gatya nálam meztelen voltam, először meg lepődtek lazán le vetkőztem, pár hete volt olyan otthon voltam egyedül, el mentem zuhanyozni, nyitva volt a bejárati ajtó kertre néz, meztelen jöttem ki a fürdőből, sajnos az ingatlanon kívül kerítésnél ki irtották a bokrokat be látni pont el ment egy villamos, azt tudom hogy így simán be látni, láttam pont egy páran bámészkodtak az ingatlanok felé, úgy voltam vele ez van otthon vagyok, ilyen helyzet is volt, ilyen esetek sok volt már mások előtt meztelen olyan pl utóbbi véletlen helyzet az ritka haverok ismerősök előtt olyan volt már több.
2022. jún. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szoktam pucérra vetkőzni senki előtt, uszáskor sem, osztálykiránduláson pedig pláne nem.. 17/F
2022. júl. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
84%
Igen, volt ilyen időszak 16-20 korom között, akkor az magától értetődő volt, hogy nem szégyenlős ködünk barátok közt. Ezek az emberek 90 %ban ma is a barátaim. De ma már magam előtt is alig merek pucér lenni. Kor 36, nőci, anyuka vagyok 🙂
2022. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
100%
amm én 19 vagyok és haverok elött simán vagyok teljesem meztelen ez nálunk teljesen rendben van. akár házibuliban, stran don és még ezer helyen volt rá példa ,!!
2022. aug. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
0%
36, ne írd ki a neved!
2022. aug. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
81%
Csak a férjemnél szoktam.
2022. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
100%

Én nem vagyok szégyellős, simán levetkőzöm barátok előtt, lehet szó lányról vagy fiúról.

Lány barátaim néha tesznek is megjegyzést a péniszemre 😅


Közös öltözőben vagy zuhanyzóban is simán megeszem.

23f

2022. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
100%
Egyszer egy barátnőmmel kitaláltuk hogy 2-3 napig meztelenek vagyunk nagyon jó. Természetesen nyári szünetben. L/19
2023. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!