Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak????

Mit csinaljak????

Figyelt kérdés

Év elején volt egy baratom. Baromi jófej volt. (mondjuk kicsit sátánista)

Még év elején megfogadta hogy kihoz engem a depresszióbol és hogy ő lesz az én pszhiologusom (mellesleg nem hiszem hogy depesszios voltam csak rossz időszakomat éltem/Élem) Elöször tök hálás voltam hogy valaki meghallgat stb.. Aztán ez átment abba hogy ha depis verset irtam éppen vagy csak egy törött szivet rajzoltam vagy bármi nem kérdezte meg mivan csak simán rámórdított hogy "LILI!!! NE LEGYÉL MÁR DEPIS" és agresszivan kezdett radirozni vagy mondjuk kitépte a kezemből a fűzetem és ha nem szolok rá akkor eltépi a versem. Ja és folyton csak igy játékosan beleboxolt a karomba és mindketten röhögtünk de én csak azért hogy ne kerüljön kénylemetlen hejzetbe mert amugy iszonyatosan fájt. Aztán pár honap mulva elváltak a szülei. (De persze leplezte hogy szomorú és az apját hibáztatta és a tanarokat amikor kihivtak.(?)) Mondta hogy az egszben annyi a jó hogy igy megkap amit akar, de már akkor kikötötte hogy csak olyat fog kérni amie tényleg szügsége van... NA JA...

Minden héten éppen más és más drágábbnál drágább dolgoggal jött hogy ő most olyat fog kapni. Most igy utolso honapban nagyon eltávolodtunk mert mentek nyaralni bécsbe és már elötte 1 héttel minden óra elött minden nap elmondja hogy "Juuj megyünk anyukámmal bécsbeeee". Kibirtuk.

Most meg éppen azt mondogatja hogy 10 nap mulva mennek swaicba. Ez nem a legnagyobb gond hanem inkabb az hogy szinte ugyan ugy viselkedik velem csak agressziv változatba. Ha olyat mondok ami nem tetszik neki akkor konkrétan megüt. (Vagy rosszobb)

PL.: multkor azt mondtam hogy sztem nincs fiú lány barrátság (Ő a földön ült én meg elötte álltam) Ő meg erre megragarda a lábam ugy hogyha nem kapaszkodok pofára esek aztn elkezdte erőböl hozzá vágni a telefonja kijelzőjét a vádlimhoz. És ez nem az első hasonló alkalom volt.

Szerintem kicsit Passzív-Agresszív személyiség és azt hallottam hogy folyton közeledni kell és megkérdezni hogy vannak stb. Nem tudom mit csinaljak. 😕


2022. jún. 9. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Sztem szólj a tancsinak. Nem bizt, hogy a (volt) bartátod 100-as.
2022. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Nem szeretek "árulkodni".

Meg a ilyenkor a "tancsi" (mi ez a szóxd) négyszemközt akarna beszelni vele. Őt meg nem mondanám hogy meghatják azok a szavak amiket a "tancsi" mond


(Eska best szó ever XD) 😂

2022. jún. 9. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A tancsi elég régi szleng, fura, hogy még életedben nem hallottad.
2022. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Lehet hallottam már valahol csak igy leirva most elöször
2022. jún. 9. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Őrült az ember, ilyenekkel nem foglalkozunk.
2022. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!