Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék barátokat/ismerő...

Hogyan tudnék barátokat/ismerősöket szerezni? 20/N

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta küzdök ezzel a problémával, sosem ment a barátkozás, nem volt egy “barátságom”, ami 1 évnél tovább tartott volna. 2020-ban érettségiztem, azóta iszonyatosan magányos vagyok. Próbalom keresni az emberek társaságát, rengeteg régi osztálytársra, innen-onnan ismert emberre ráírtam, probaltam beszélgetést kezdeményezni, elhívni találkozni, stb. de a legtöbben vissza se írtak, aki igen, az is lepattintott. Idén kezdem az egyetemet, ha minden igaz, de félek, hogy ott se fogok tudni baratságokat kötni, illetve itt az egesz nyár előttem és majdnem minden este sírva alszok el, mert annyira magányos és tehetettlennek érzem magam.

Mit tudnék tenni? Már az sem érdekel, ha meg kell aláznom magam embernek, csak lenne valaki.


2022. jún. 10. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Itt csak lányokkal barátkozz, mert mi férfiak csak meg akarnánk dugni!

Ja én nem!

2022. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem kellene.


Alapvetően szerintem itt is lehet próbálkozni és igenis lehet itt normális embereket megismerni. De én nekem még azaz ötletem támadt, hogyha találsz egy hobbit és eljársz ezzel kapcsoltban egy adott helyre ott is tudnál ismerkedni.

2022. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
De csak azért mert van barátnőm!
2022. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Sportóra, hobbikör, tanfolyamok
2022. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

A többi kiéhezett majomnak!:

Stip-stop enyém!

Keressetek másik magányos csajt!😆

2022. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk ismerkedős részen több szerencséd lenne, meg pl elírod kb merre élsz stb. Bár tényleg sajnos itt kiírod lány vagy és lesz egy rakat privátod 99%-ban hátsó szándékkal.
2022. jún. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!