Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érzem magam rosszul...

Jogosan érzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már nagyon rég óta barátok vagyunk kb 1 és fél hónapja voltam vele egy koncerten amire főleg azért mentem el mert ő nagyon akarta látni az előadót. Most pedig én szeretnék menni egy koncertre mert nemsokára fel fog lépni egy előadó akit nagyon szeretek, ezért el hívtam őt, hogy el e jönne velem amire azt válaszolta, hogy sajnos nem, munkája miatt nem tud. Amivel persze nincs semmi gond, ha csak a munka miatt nem tud elmenni, akkor megértem, de ma elmondta nekem, hogy megy egy másik koncertra, elmondta milyenre és aztán megírta, hogy ez pont az nap van amikor én is megyek koncertre, és kérdezte, hogy szerintem menjen e el. Én persze megírtam neki, hogy szerintem ne hagyja ki a lehetőséget és biztosan jól fogja magát érezni, ezután el mondta nekem mettől meddig fog tartani a koncert ami ugyan annyi időt tartana mint amire én megyek. És még simán meg teheti, hogy vesz arra a koncertra jegyeket amire én hívtam, de inkább megy másra. Jogosan érzem azt, hogy ez eléggé csúnya húzás tőle főleg azután, hogy voltam azon a koncerten ahová ő akart menni?

2022. jún. 20. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igazad van!
2022. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút szemét húzás. Nem is azért, mert nem megy el veled (én simán elfogadnám bármelyik barátomtól indoknak, hogy annyira nem jön be neki az adott zene, hogy nem szívesen jönne el), hanem mert hazudott. Én úgy gondolom, hogy aki nem őszinte veled, az nem is igazi barát. Hisz' ki tudja, hány dologban állított valótlanságot, csak hogy kimentse magát egy helyzetből?...
2022. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjam neki el, hogy zavar ez a dolog? Mert amúgy azért írtam neki, hogy menjen arra a koncertre mert azt szeretném érezze magát jól, de most én érzem magam szarul mert úgy érzem úgy állította be a dolgokat, hogy ne tudjak rá meg haragudni mivel már egyszer mondta, hogy nem tud velem el jönni a koncertre, de ha tőlem kérdi, hogy szerintem menjen e el valamilyen más koncertre és én beleegyezek, akkor ez olyan mintha én bátorítom, hogy menjen és ezért nem haragudhatok rá meg. Eléggé manipulatívnak tűnik, hogy őszinte legyek. Nekem elég lett volna ha simán meg mondja, hogy "bocs, de nem akarok erre az előadóra el menni", de hazudni és utána el menni máshová ez eléggé gyerekes viselkedés.
2022. jún. 20. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondd neki, nehogy azt higyje, hogy veled bármit meg lehet csinálni, igenis vegye észre magát.
2022. jún. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!