Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érzem magam rosszul...

Jogosan érzem magam rosszul emiatt?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm, sőt már nem tudom minek nevezzem. Fél évvel ezelőtt volt a születésnapja és meglepetés bulit szerveztem neki, ajándékot rendeltem, sütit sütöttem, üdítőt és dekorációt vettem. Beavattam a barátait és a pasiját és leszerveztem az egészet, hogy minden klappoljon, mert úgy éreztem nagyon szeretem és megérdemli.

Nem rég volt az én születésnapom és nyilván nem vártam el egy meglepetés bulit, mert nehéz lenne összehozni, hiszen a legtöbb barátom az ország különböző pontján él, de egy messenger üzeneten kívül semmit sem kaptam tőle és ez bánt, ráadásul ha az én dolgaimról van szó a válasz mindig csak egy "aha"



2018. febr. 2. 16:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék én nem vártam el vissza egy bulit, de egy doboz bonbon vagy valami jól esett volna
2018. febr. 2. 16:25
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

"sőt már nem tudom minek nevezzem"

"meglepetés bulit szerveztem neki, ajándékot rendeltem, sütit sütöttem, üdítőt és dekorációt vettem. Beavattam a barátait és a pasiját és leszerveztem az egészet, hogy minden klappoljon"

Te nagyon nagyon aranyos és jószívű lehetsz,de én úgy veszem észre,hogy túlliheged a dolgokat.

Nem kell ennyire puncsozni,nem mindenki szereti.

És azt meg tudni kell,hogy az élet sajnos tele van bántó dolgokkal.

Végül is örülj annak,hogy Te nem voltál rossz!

És még valami:

nem biztos,hogy mindenkinek éppen van ideje,pénze energiája nagyobb felhajtások szervezésére.

2018. febr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan ugyanez volt!

Leszerveztem egy néhány fős összejövetelt egy kis étteremben, kitaláltam mi legyen az ajándék - egy táskát meg márkás italt kapott, elmentem megvenni, összeszedtem rá a pénzt a többiektől (ami mint tudjuk nem egyszerű...).

Amikor eljött a szülinapom, akkor kifizette a 2 dl narancslevemet amit a pizza mellé kértem. :D :D Így utólag már vicces.

Következő évben szülinapi összejövetelt tartott a lakásában, oda már meg sem hívott.


Kb 5 éve nem is hallottam felőle. Neked is hasonló megoldást javaslok.

35N

2018. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azért annyit valóban elvárhattal volna, hogy a születésnapodon, legalább találkozzon veled és ne csak egy üzenetet küldjön. Már ha valóban a legjobb barátnőd.
2018. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ha maskor is csak egy ahával intezi el a "dolgaidat", viszont tőled esetleg többet vár el, akkor ez egy kicsit egyoldalú barátság.
2018. febr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem nyali volt. Egyszerűen egy kedves gesztus ami akkor ott neki is tetszett.

Kettőnk közül ő a jómódú, aki mindent megtehet hozzáteszem

2018. febr. 2. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igazi barátság. Mint írtad te mindig a legtöbbet adod még ő semmit vagy csak minimálisat.
2018. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan érzésem,hogy a "jómódú"-val mindent elárultál,és ahogy előttem írták,ez nem igazi barátság,csak Te hiszed azt.

Az ún.jómódúak nagyon hamisak tudnak lenni,képesek nagyon jól színészkedni és megjátszani magukat,nem feltétlenül anyagi okok miatt,hanem gazdag úri intelligenciát sugározni,csupán menő sznobságból.

2018. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy sznob a barátnőm, de azt gondolon kicsit burokban él plusz az a fajta lány akinek kb csak a pasija lényeg
2018. febr. 2. 20:50
 10/10 anonim ***** válasza:

sajnos minden kapcsolatban az egyik fél többet tesz bele. Itt most te. Jogos az elvárásod, én a helyedben visszább vennék.


Velem pl az van, hogy 10 éves baráti kapcsolatomban a másik fél kb semmit nem tud rólam. Szülinapomra max piát kapok, amikor nem igazán iszom. Másik embert, 5 éve ismeri és tök jó meglepetéseket szokott neki venni...

2018. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!