Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Szóval, 3 nappal ezelőtt "megnyíltam"egy olyan barátom előtt akit nem ismerek személyesen, csak néha beszelgettünk facebookon

A "megnyílás" alatt azt értem hogy megbeszéltem vele a problémáimat és adott tanacsot és a végen azt mondta hogy holnap beszélünk de még azóta csak annyit írt, hogy hello én visszairtam, látta de nem írt semmit azóta

Mit kéne tennem, írjak rá, vagy várjak hogy ő irjon

Az a helyzet, hogy lehet hogy megijedt vagy kellmetlenül érintette az efajta lelkzős beszélgetes és azért nem ír

Egyebként egy végtelenül kedves ember és mindig jó vele beszelgetni ebben a beszélgetesben is nagyon kedvesen állt hozza a problémáimhoz

Szóval mit kéne tennem?


2022. jún. 22. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Valószínű meg ijedt,biztos hogy finoman fejezted ki magad
2022. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Semmit. Nem annyiból áll az élete, hogy veled beszélget. Majd válaszol, mikor arra kerül a sor nála.
2022. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Nem mert egesz nap elérhető amugy meg látja mkt irok látom hogy ottvan a chatben de nem válaszol csak ha nem akar mar a "barátom "lenni akkor jó lenne ezt mihamarabb tisztázni

2022. jún. 22. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egész nap úgymond elérhető, az nem jelenti azt, hogy számodra elérhető. Nem belőled áll az élete. Éli az életét, és a számára majd alkalmas időbe betesz. Ne várd el tőle, hogy azonnal álljon a rendelkezésedre.
2022. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!