Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy baràtsàg mélysége függ- e...

Egy baràtsàg mélysége függ- e az ismeretség hosszúsàgàtól?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2022. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es tudnàl példàt mondani rà?
2022. jún. 22. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten igen. Nyilván egy 5-10 éves barátság alatt az emberek együtt élnek meg élményeket, keserűséget, örömöt, bánatot.

Ugyanakkor egy sok éves barátság még nem garancia a tényleg őszinte és mély barátságra.

Szerintem 1 éven túl már nagyjából beszélhetünk mélyebb barátságról, de ez nagyon szubjektív.

2022. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen és nem.


Nekem hosszú időre van szükségem, hogy kialakuljon valakivel barátság, sajnos az élet velem nagy kibaxó ilyen téren. Miután kialakult, utána mélyülhet el vagy derülhet ki, hogyan is érzek. Két barátnőm volt általánosban, egyszerre történt a barátkozás, egy időben futottak a dolgok. A barátság kialakult, utána kiderült, hogy míg az egyikükkel nem jutottunk el mélyülésig, addig a másikkal igen, és miután középiskola miatt külön utakon haladtunk, hamar megszakadt a kapcsolat. Akivel tovább tartott a barátságunk, őt mind a mai napig gyászolom (nem halt meg, vagyis nagy reményeket fűzök hozzá, hogy él és rendben van). Na vele éltem azt, hogy közöttünk nem létezett egy idő után tabu téma. Életem legmélyebb és legfájóbb kialakult kapcsolata.



Ez vagyok én. Ismertem olyat, aki rövid ismeretség után máris elmélyítette a barátságot, megvolt az összhang.

2022. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan barátom, akivel régóta ismerjük egymást, de aztán később eltávolodtunk. Mással pedig, akit újonnan ismertem meg nagyon egy hullámhosszra kerültünk.
2022. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert az idő hosszúsága miatt tud elmélyülni.
2022. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!