Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem merek vívbe ugrani mit...

Nem merek vívbe ugrani mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van a lakóhelyemen egy tó 4 mèter mèly. Van egy stèg is a barátaimmal oda szoktunk kimenni fürdeni . Ők onnan ugrálnak bele de èn nem merek ès állandóan piszkálnak hogy ugorjak bele nem lesz semmi bajom . De nem èrtik hogy fèlek . Tudok úszni meg minden csak pánikbeteg vagyok , csúszdázni sem szeretek vízbe mert olyan rossz mikor leèrek allig tudok fel jönni, nem mèg egy 4 mèter mèly tóból aminek az alját sem látom . Fèlek hogy pánikrohamot kapnèk a víz alatt ès elájulnèk aztán megfulladok. Azt is utálom ha bele borítanak ,annyira rossz èrzès ès ezt sem èrtik meg hogy nem szeretem . Nem tudom tènyleg csak hisztis vagyok ès próbáljak meg bele ugrani ? Mi bajom lehet ? Tudok úszni ,tudom hogy felhevült testel nem szabad ...stb

2022. jún. 26. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
15/L
2022. jún. 26. 20:12
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok èn lenni a gyáva lány
2022. jún. 26. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Mert NEKED van eszed.

Én sem javaslom, hogy tóba ugrálj.

2022. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor használj úszógumit, vagy karúszót, mint az óvodások! (Bár, akkor meg amiatt fognak cikizni.) :)

Vagy csak sétálj bele a vízbe a partról, amíg leér a lábad.

2022. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem gyávaság, hanem felelőtlenség amit csinalnak és még szemetek is, hogy nincsenek tekintettel rád.

Rengetegen halnak meg kevesebbert is a balatonnal.

2022. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A baj nem veled van, hanem a korodbeliekkel akik túl gyerekek ahhoz, hogy megértsék: Te ezt nem akarod, nem szeretnéd.


Teljesen igazad van abban amit érzel. Ha be pánikolsz víz alatt, meg is fulladhatsz. Eszedbe se jusson beleugrani. Főlegy egy 4 méter mély vízbe. Még akkor se ha tó.

2022. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Plusz az se garancia semmire ha tudsz úszni. Felhevült testtel ha beleugrasz a vízbe simán szívgörcsöt kapsz és meghalsz, de az is elég ha "csak" a végtagjaid görcsölnek be, nem tudsz mozdulni és elsüllyedsz, megfulladtál. Évente tucat ilyet olvasni. Neked legalább van eszed, a többiekről ez sajnos nem mondható el.
2022. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy gyàva, ès a fèlelmed nem alaptalan. Ha pànikot kapsz, màr a mentès is nehezebb.
2022. jún. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beleborítanak a vízbe úgy, hogy tudják, hogy nem hogy "csak" félsz, de pánikbeteg is vagy? Keress értelmes barátokat.

Tökmindegy, hogy tudsz úszni, ha váratlanul beleborítanak, s még pánikbeteg is vagy, simán lehet komoly baj belőle.

2022. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!