Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan érjem el hogy fejezze...

Hogyan érjem el hogy fejezze be? Már nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Na szóval van egy barátnőm akivel ovi óta ismerjük egymást. Már több mint tíz éve nagyon jó barátnők vagyunk. De nemrég borzastóan beleszerettem egy svéd fiúba. A barátnőm, aki nyugat ellenes egyfolytában bántja őt a származása miatt. Az a "kedvencem", amikor élőben több ember előtt vagy TikTokon nyilvánosan alázza csak mert neki nem szimpatikus. Én már többször kértem hogy fejezze be, nem hallgat rám. Nagyon jó barátnő amúgy ezt leszámítva és nem akarom elveszíteni. Mit tegyek?

2022. júl. 6. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a kérdést.
2022. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondd neki, hogy saját magát égeti brutálisan ezzel, hogy valakit annak származása miatt bánt. Rendkívül primitív dolog.
2022. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Készíts neki egy személyre szabott "Oklevelet" az "Ősember képző sikeres elvégzése" tárgykörben!
2022. júl. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel. Hagyd figyelmen kívül teljesen, amikor bántja, mintha egyáltalán nem érdekelne. Azért csinálja, mert vevő vagy rá, látja, hogy zavar téged. Ha nem talál rajtad fogást, megunja.
2022. júl. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Shaddark ***** válasza:
78%

Mi baja van Svédországgal? :O

Tök romantikus hely, ott is királyság van mint nálunk, gyönyörű tájak, nemzeti park, Balti tenger...

Nem nézik le a nőket mint errefelé a parlamentünk kis nőverő egylete, a világon Svédországban a legmagasabb a női képviselők aránya. A világ 4. legversenyképesebb országa.

Mondjuk hideg van, az tény.

Én büszke lennék rá ha Svéd lennék, mert lenne mire.

- De szerintem ülj le vele és mondd meg neki, hogy neked rosszul esik amikor őt szidja, és ne tegye ezt veled mert téged és nem őt bántja ilyenkor.

Ha nem érti meg akkor viszont lehet hogy érdemes elgondolkodnod rajta, akarsz-e egy mérgező kapcsolatot.

2022. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Svédország Északnyugaton van.
2022. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Leülnék vele beszélni, és elmondanám neki, hogy ez engem mennyire bánt, és hogy már nem tudom tovább elviselni. Ha továbbra sem változtat, leülnék újra, és elmondanám neki, hogy nekem ez tovább már nem fér bele, és itt és most vigyük döntésre: ha nem tudja ezt elfogadni, akkor felejtsük el egymást.
2022. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!