Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egész társasági élet,...

Az egész társasági élet, randipiac csupán a genetikáról, természetes szelekcióról szól?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
80%ig igen
2022. júl. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából már 12-13 éves korban, a pubertással elkezdődik. Tökre érdekes, hogy azelőtt be voltam illeszkedve, voltam barátaim, a lányok is szívesen barátkoztak velem, aztán 12-13 éves kor után egyszerűen kidobtak. Nem véletlen, hiszen azután már egyedül a genetika kezd el számítani, egymást genetikai alapon kezdik el validálni, semmit nem számit az amit mondanak, amit tesznek, hiszen a genetikájuk teljesen másképp fogja keretezni azt amit mondanak, ahogy viselkednek. Az önbizalom, határozottság is ekkor alakul ki a jó genetikájú embereknél hisz folyamatos validációt, elfogadást és szeretetet kapnak míg akik nem nyertek a génlottón legsúlyosabb esetben pszichiátrián, kötélen vagy így végzik:

[link]


Az is érdekes, hogy az iskolai lövöldözések elkövetői szinte mind így néznek ki, mintegy bizonyítva, hogy a fizikai és lelki abúzúsnak ilyen extrém hatásai is lehetnek.

2022. júl. 10. 08:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2022. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb igazságot már rég láttam
2023. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!