Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet őszinte egy FÉRFI / NŐ...

Lehet őszinte egy FÉRFI / NŐ barátság?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy "lerágott csont" stb... de azért kíváncsi lennék az érvekre és főként a személyes tapasztalatokra.


Az őszinte, tiszteletteljes válaszokat előre is köszönöm!

N3X



2022. júl. 13. 04:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha a férfi vagy a nő meleg akkor lehetséges, és egyes esetekben a nő is azt hiszi a barátzónás hímre, hogy valódi barát. Hetero férfi nem tud valódi barátságot érezni nő iránt, ez az én személyes tapasztalatom. Soha nem tudok ugyanúgy tekinteni egy nőre, mint egy férfira.
2022. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

11

Szóval a biszexuálisaknak nincsenek barátaik.


Értem, köszönöm.

2022. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Isti22 ***** válasza:
66%
De le lettem pontozva :D
2022. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
93%

Nőként a #11-essel értek egyet. 2 olyan férfi barátom van, akivel garantáltan soha nem fogunk egymástól többet akarni. Az egyikük meleg, a másikuk a testvérem.

Mindenki más csak haver, nem igazi barát, akire jóban-rosszban számíthat az ember.

2022. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!