Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mire utalhat ez a viselkedés?

Mire utalhat ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
mondhatni legjobb haverom egy pár hete áthívott magához és elmondta, hogy dobta a csaja 2 év után, tehát elég hosszú kapcsolata volt és elkezdett sírni, majd a nyakamba borulni és azt is mondta hogy én vagyok az egyetlen akiben megbízik..

2021. nov. 1. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki akarta sírni magát a válladon. El akarta mondani neked a problémáit, mivel te vagy az egyetlen, akiben megbízik.
2021. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy némi vigasztalásra vágyott...ezt te érzed, mennyire bizalmas a kapcsolat köztetek.
2021. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire utalna? Szerelmi bánatra. Mire másra utalna még?
2021. nov. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A sírásra gondoltam. Én sosem sírtam nő miatt. De ez én vagyok, mondtam is neki hogy legyen erős, nem kell feladni azonnal egy szakítás miatt.
2021. nov. 1. 18:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy reagálja le. Te így, ő sírva. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nyilván igaz, igen.. És ez így is van jól de erre azért nem számítottam.. Soha nem néztem volna ki belőle, hogy előttem elkezd sírni mert alapvetően egy kemény lelkű srác..
2021. nov. 1. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg már csak a bizalom jele, becsüld meg.
2021. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!