Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miből érzitek ha nem vagytok...

Miből érzitek ha nem vagytok fontosak egy baràtnak és csak megjàtssza az érzelmeket?

Figyelt kérdés
2022. júl. 14. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nekem kell keresni és ha van egy program, amit én nagyon várok és megbeszéltük, hogy együtt megyünk rá, akkor megoldások nélkül össze-vissza variál és vállvonogat, ha esetleg le kell mondani
2022. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,az elég vízvàlasztó ha csak az ő programjait csinàljuk.Vagy összevissza ígérget egyszer akarja,emlegeti a megbeszélt programoz majd visszakozik.Nekem pl.most az egyik baràtnőm ígérte ír meg küld képet nyaralàsról egyik se lett...én írtam rà egyik este hogy hogy van gyorsan leràzott megy lefeküdni és kétszer is biztosított màsnap halljuk egàst azota 3 nap is eltelt...és làtom azért fenn van estenkent a neten
2022. júl. 14. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

De ha csak most ilyen, akkor végülis érthető, az ember nyaraláson inkább az őt körülvevő eseményekre figyel, utólag mesél

2022. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!Akar igazad is lehet azokat az elmenyeket hiaba meselne nekem irasban nem ugy jonne ki mint aki atelte.Irta azt is faradt,gondolom egesz nap uton van es este lemerul...de par mondatot vagy egy kepet azert kuldhetett volna.De mindegy...majd elvalik a tobbi.Volt mar,par hete is hogy huzogatott programmal azon megbantodtam azt tisztaztuk.
2022. júl. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!