Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem keresnek, akkor többet...

Ha nem keresnek, akkor többet én se keressem őket?

Figyelt kérdés

Ha valakivel mindig csak akkor találkozunk (sok esetben ez még a beszélgetésre is igaz), ha én írok, én kérdezek rá, de most nem írtam nekik már vagy 3 hete, és nem keresnek, akkor nem is voltak barátok, igaz?


Csak azt nem értem az ilyen esetekben, hogy amikor meg találkozom velük, őszintén úgy érzem, hogy jól érzik magukat velem, de akkor miért nem hiányzom nekik soha?


2022. júl. 23. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ennek oda-vissza kellene működnie. Beszélj velük egy alkalmas pillanatban, hogy ők miért nem keresnek? Hátha lesz valami magyarázatuk. Ha ez után se fognak kezdeményezni, akkor sajnos tényleg nem igazi barátok.
2022. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne.

En iden nyaron ugy domtottem, h nem irok senkinek, majd ir az aki akar, majd irnak a barataim. Azota is varok, es oszinten? Nem is hianyoznak mar, aki irt irt aki nem nem

2022. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj többet, ha igaz barátok fognak keresni.
2022. júl. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős; legtöbb embernél mindig én nyitottam, legyen szó beszélgetésről vagy találkozásról, aztán megelégeltem. Így már nem keresem őket, és nekem sem hiányoznak. Van még 1-2 ember, aki keres, többiekkel nem foglalkozom.
2022. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!