Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen esetben mondjak neki...

Ilyen esetben mondjak neki valamit?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány barátom és az elmúlt 4 évben szinte legjobb barátok voltunk. Vagyis elmondtuk egymásnak mindent. De az elmúlt fél évben hát nem is beszélgetünk 2-3 havonta ha vissza ír de akkor is csak kérdez valamit amit a Google nem egyértelműen mutat. Kérdeztem tőle miért ilyen hát jött a sablon válasz ,hogy nincs időm írni. Szerintem az lehet a háttérben,hogy lett neki pasija. De nem ez a lényeg. Hanem az,hogy nagyon úgy érzem már csak kihasznál. Szerintetek megírjam ezt neki vagy csak simán ne írjak vissza neki többet
2022. júl. 24. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Lett barátja, te is írtad. Attól, hogy más lett a prioritása még barátok maradhattok ha ten viselkedsz kislányként és durcizol be ezen. Majd lesz neked is barátod és megérted.
2022. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
*ten helyett "te nem"
2022. júl. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
A barátságok véget érnek. Nem kell semmit megírni, minek összeveszni, az nem oldja meg. Ő nem keres téged, mert más irányba indult az élete, és te se keresed, mert látod, hogy már nem érdekled. Ez nagyon szomorú, de tudomásul kell venni és új emberek felé kell nyitni.
2022. júl. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem mondanék semmit, legfeljebb, ha kérdi, mi van, akkor azt, hogy csapnivaló barát.

Egyáltalán nem igaz, amit az első ír. Ennyiből egyetlen párkapcsolatban vagy családban élő embernek sem lenne barátja.

2022. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!