Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdenétek a helyemben?

Mit kezdenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van pár haverom, akivel összejárunk néha, de sokszor beszólogatnak olyan dolgokat, amik fájnak, és direkt, mintha élveznék a dolgot. Mindig lekicsinyelnek, ha mondani akarok valamit, vagy ha őszintén, nyitottan beszélek, akkor belekötnek, mintha hülye lennék. Egyéb dolgokban is sokszor azt érzem, hogy leépítik az önbizalmam, és nem is tartanak egyenrangúnak. Amikor pedig személyes dolgokat elmondok őszintén, és mindig azt hiszem, hogy megbízhatok bennük, egyszercsak visszaélnek vele, és olyan helyzetben sértenek ezzel a tudásukkal, amikor és ahol a legjobban fáj. Nem tudom, mit kéne tennem ebben a helyzetben, de már rengeteg bántást le kellett nyelnem.
2022. júl. 26. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ne járj össze velük! Ők nem haverok, csak jó nekik rajtad röhögni.
2022. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is sokszor előfordult ez . Szerintem ha vannak más barátaid rajtuk kívül , inkább beszélj velük . Ha nincsenek , akkor jobb egyedül mint ezekkel a "haverokkal" .

Viszont előfordulhat , hogy egy idő után elkezdenek hiányolni , de nem jönnek rá , hogy a viselkedésük miatt szakítottad meg velük a kapcsolatot . Ha újra elkezdel beszélni velük , ott folytatják , ahol abbahagyták .

Nekem ezek a tapasztalataim . Remélem minden megoldódik veled és a barátaiddal kapcsolatban . Szép napot !SDG

2022. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#2: "Viszont előfordulhat , hogy egy idő után elkezdenek hiányolni , de nem jönnek rá , hogy a viselkedésük miatt szakítottad meg velük a kapcsolatot . Ha újra elkezdel beszélni velük , ott folytatják , ahol abbahagyták ."


Igen, ezt már tapasztaltam. Egyszerűen lehet, hogy jobb, ha egyáltalán nem találkozom velük.

2022. júl. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!