Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálják ezt egyes...

Miért csinálják ezt egyes "barátok"?

Figyelt kérdés

Másodszor futok bele olyan szituációba, hogy kapcsolat/ismerkedés alatt így drukkolnak, úgy drukkolnak, aztán ha vége lesz a dolognak, akkor a szemükben a másik fél egyből a megtestesült Sátán, és utálják, és látták előre az egészet.


Ez azért különösen fájó, mert az első helyzetben egy toxikus kapcsolatom volt, nem egyszer voltam olyan helyzetben, amikor én is ki voltam készülve attól, ahogyan bánt velem, és meghallottam volna, ha elbeszélgettek volna velem, hogy ez nem teljesen egészséges, de helyette inkább végignézték, ahogy vergődök. A második helyzetben pedig egy egészséges, támogató, harmonikus viszonyról van szó, aminek inkább a körülmények vetettek véget, és ott egyszerűen ellentmond a tényekkel, hogy csak azért próbálja valaki befeketíteni, mert vége.


Miért csinál valaki ilyet? Bocsánat, de minden józan észnek ellentmond... Sokat tettek értem a barátaim, de ezek elég erősen elbizonytalanítanak, hogy van-e helyük az életemben.


2022. júl. 29. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Nem kell megosztani a magánéletedet senkivel és akkor nincs probléma.


Ezek nem igazi barátok.

2022. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a legtöbb ember nagyon megsertodik, ha felhivod a figyelmet arra, hogy gondok vannak a parkapcsolataban. Támadásnak veszi. Főleg a bántalmazó kapcsolatban élők vakok arra, hogy a párjuk milyen is valójában. Magyarazhatod neki, hogy mennyire gáz, úgyis egy kis sírás után megy vissza hozzá a legtöbb esetben. Szóval kívülállóként inkább nem mond semmit az ember, mert a végén meg őt alazzak meg.


Hogy miért szidják a "kedves" exedet? Lehet azt hiszik, ezzel jó érzést okoznak neked, hogy kicsinyitik az emleket. Vagy simán lehet ,hogy nem volt nekik szimpi, bár megtarthatnak a véleményüket.

2022. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!