Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy barátom, aki egyébként az osztálytársam, de kb 2 éve vagyunk ennyire jóba.

Tényleg azt mondhatom rá, hogy a barátom és nem pedig a haverom. Ezt ő is volt már hogy mondta, utalt rá…

Segítünk egymásnak, számíthatunk egymásra, bízhatunk egymásban….

Régebben azt mondta, hogy neki nincs is barátja csak én… ezzel én is így vagyok, hogy nekem is csak ő van, pontosan ezért is vagyok féltékeny.

Most volt egy buli, ahol kicsit többet ivott aztán jobban kimutatta az érzéseit. Ölelgetett folyton meg mondta, hogy szeret, nyilván barátilag.


Mégis bennem van nap mint nap az az érzés, hogy mi van ha van sokkal jobb barátja is, meg amúgy nem is érdeklem csak ha velem van foglalkozik velem aztán kész… és attól tartok, hogy én többet gondolok mint ő… de ez sokszor bebizonyosodik hogy nem így van, meg ha vele vagyok is a viselkedése mást mutat, de akkor is. És ez borzasztó. Meg ez most olyan mintha nem bíznák benne, pedig bízok.


Nem mondtam még neki. De folyton olyan megjegyzéseket teszek, hogy mondjad ha nem akarsz velem lenni, szóljál ha zavarlak…. Gondolom azért mert erre olyan választ várok ami a féltékenységet “enyhíti” vagy hogy mondjam. Nem volt még ilyen jó barátom és félek, hogy elvesztem.

Mondanom kellene neki? Beszélnem kellene vele? Vagy…

Hogyan tudnám ezt magamban lerendezni?


Előre is köszönöm és kérlek titeket, hogy a bunkó be szólógatásokat hagyjátok meg magatoknak.

18-18/f



2022. aug. 1. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz magadba.
2022. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyenes beszéd csodákra képes. :) nem kell találgatni, kérdezz.


De ha nem vagytok a nagy megbeszélős fajták akkor csak nézd a tetteit. Hangosabbak mint a szavak.


Azt mondtad számíthattok egymásra. Ez a lényeg. A többi alakítható :)

2022. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!