Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lájkolják ismerőseim...

Miért nem lájkolják ismerőseim a nyaralós képeket ?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltam ismerőseim nem lájoklták a képeket mi lehet az oka
2022. aug. 2. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Én se lájkolom senkiét. Max a legjobb barátnőmét. Ugyanis nem érdekel, ki hol nyaral.
2022. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert kit érdekel? Majd elmennek ők is, vagy már voltak.
2022. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

1) Azért, mert ők nem tudtak nyaralni menni, úgyhogy irigykednek

2) Azért, mert ők is voltak és marhára nem estek hasra attól, hogy eljutottál Korfura

3) Leszarják, téged is, meg a nyaralásodat is

2022. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Elég érdekes válaszok születtek eddig. Szerintem nem feltétlenül kell mindig a legrosszabbra gondolni. Lehet nem érnek rá folyamatosan a facebookot, instagramot pörgetni és szimplán csak lentebb csúsztak a bejegyzéseid, így már jóval kevesebb embert ér el.
2022. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Sosem értettem ezt a lájkőrületet. Most összedől a világ, szar lesz a nyaraláson szerzett élmény ha nem lajkolgatják a képeidet?
2022. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Több fiataltól is hallottam már, hogy náluk "elvárás", hogy egymás képeit, posztjait lájkolják. Mert ebből érzik, hogy a másik támogatja őket, igaz barát.

Nekem ez fura, mert így, a saját véleményem szerint, elvész a lájkok súlya. Ha mindenre rányomok, akkor honnan tudod, hogy mi az igazán jó, mi tetszik őszintén?

Másrészt, simán lehet, hogy csak nem látták.

2022. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érdekli őket annyira, mint ahogy te gondoltad. Ha ennyira számít neked akkor inkább ne töltsd föl.
2022. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli őket az ezredik semmi fotó.
2022. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
44%
Kerdező nem írt életkort de talán a 20as korosztály lehet..akiknek a like számít.Van akinek az h személyes kapcsolat van, többet jelent.
2022. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
A Kérdező nem tudja hogy 20+ évesen már bemenő facebook látják.
2022. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!