Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves srác vagyok és arra jutottam, hogy talán kicsit megszakítanám a barátaimmal a kapcsolatot. Abból a szempontból mondom, hogy az évek alatt úgy éreztem, hogy egy kicsit eltávolodtam tőlük, illetve volt olyan, hogy megszakítottam az egyikkel az úgymondd barátságunkat mert nem bírtam elviselni, az osztály se szívlelte őt. Inkább ez akkor tudatosult bennem mikor Lengyelbe voltam, ERASMUS-son. Az egyik barátommal voltam egy szobán, de olyan idegesítő volt, mert ignoráns, néha tényleg beütöttem volna neki egyet. Van rá magyarázat, mert általánosba kihúzták alatta széket és a bal meg a jobb agyfélteke és a bal helyet cserélt egymással és ilyen fura. Másikkal nincs annyira gond, csak mindig beleszólt mit miért csinálok, néha annyira idegesítő volt, hogy megmondtam volna, hogy közöd? Persze mondta, hogy fog tenni elenne mert látta, hogy felidegesített. Meg egyszerűen ingerlékeny vagyok, meg érettségizni fogok idén, és nem akarom, hogy a "barátaim " eltereljék a figyelmemet. De a maga a gondolat, hogy nincs barátom, egyszerűen nehéz kezelnem, mindig volt barátom, ami nem feltétlen rossz, de jó se. Inkább magamra fordítottam volna azt az időt meg a mentális egészségemre. Hogy kezeljem azt az érzést, hogy esetleg nincs barátom? Nyilván tudom nem egészséges hosszú ideig baráti kapcsolat nélkül, de jövő, meg én. Félek, hogy egyszer tényleg olyat mondanák amivel megbántanám őket, mert sajnos oda tudok ütni ahol tényleg fáj.
2022. aug. 6. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is fogadd el magad és ne engedd hogy irányítsanak.

És ne bántsd őket.

Ami pedig a legfontosabb: légy nyugodt.

2022. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben. 👍
2022. aug. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!