Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ronda és szép emberek barátkoz...

Ronda és szép emberek barátkoznak?

Figyelt kérdés
Egy 10/3-mas lehet-e a barátja egy 10/9-esnek? Illetve láttatok már ilyen példát?

2022. aug. 6. 23:18
 1/9 anonim válasza:
96%
Igen, mert a belső számít. Ha legyőzöd az előítéleteidet akkor simán
2022. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne? A külső vonzalom nem igazán része egy pusztán baráti kapcsolatnak.
2022. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Barátságban nem számít a külső.
2022. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz a világsztárok is megcsúnyulnak idővel!

De sok csúnya ember esélyt sem kap az élettől és csak az értelmes emberek bánnak velük jól!

2022. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Mégis ha körül néztek ismertek olyan barátokat akik nagyon mások külsőre úgymond nem "egy kategória"? A gondom azzal van, hogy nem tudok élő példát mondani.
2022. aug. 7. 00:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2022. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van rá példa.bár érezhető volt anno számomra hogy van egy bizonyos távolság pl csapat fotókban nem igazán jelöltek meg vagy éppen oda sem hívtak sőt érezhető volt hogy a többség csak meg tűr.

Volt egy barátom aki próbált bele vonni az ő körébe de a vége távolság lett.

Én meg úgy vagyok vele ha keres keres ha nem nem.

2022. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon felszínes lehet az, aki olyannal barátkozik, aki külsőre megfelel neki. Nekem nem is kéne olyan barát. Nem érdekel hogy néz ki az adott ember, ha amúgy kedvelem és szimpatikus. Nekem van olyan barátnőm, aki szebb mint én és az ellenkezője is, de egyikünket se érdekli ez.
2022. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En a 32 evem alatt budapesten, ugy hogy minden nap atutazom az egesz varost, meg sosem tapasztaltam vagy hallottam volna olyanrol hogy egy a szepek a csunyakkal osszejonnenek vagy csak baratkoznanak. Elmeletben lehetseges, de gyakorlatban szerintem ma mar nem. Akik azt irjak, hogy igen azok egeszen mast ertenek a csunya alatt. En itt a csunya alatt a genetikai selejtseget ertem. Tehat olyan testi hibaval rendelkezik az illeto amin nem tud valtoztatni. Torz, serult arc, alacsony vagy akar torpe termett, vegtaghiany, stb.
2022. aug. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!