Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Belém szeretett?

Belém szeretett?

Figyelt kérdés

ellenkező nemű jó barát, van nője.

én szingli.


elmélyült a barátságunk, tényleg nagyon jóban voltunk. hangsúlyozottan barátok, bár részemről elhangzott olyan, h. megszerettem mint embert. meg hogy fontos része lett az életemnek.


aztán egyik napról a másikra azt írta, hogy: ezt be kell fejeznünk, nem folytathatjuk tovább úgy, ahogy eddig.

nem szeretné megmagyarázni miért döntött így, mert nagyon bonyolult.

megérti, ha emiatt neheztelek majd rá.

azzal zárta, hogy mindez nem jelenti azt, hogy ne gondolna rám szeretettel, de ennek a gondolat szintjén kell maradnia.


és ennyi, azóta nem válaszol semmire, és ő ezt így tényleg lezárta.


ti ezt mire vélnétek?


2022. aug. 9. 15:10
1 2 3 4
 1/36 Shaddark ***** válasza:
86%
Én is arra, jó fej lehet amúgy, hogy így helyén kezeli és nem sunnyog.
2022. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

1

mit te is arra? kérlek, hogy értsem...

2022. aug. 9. 15:13
 3/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy te adtál olyan jeleket neki, amiből arra következtetett, hogy esetleg te szerettél belé? Ő viszont a barátnőjét szereti, ezért jobbnak látta így?
2022. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

3


azon túl nem mondtam neki mást, mint amit írtam.

de akkor miért mondhatta azt, hogy ennek a gondolat szintjén kell maradnia, hogy ő hogyan gondol rám? mármint hogy szeretettel... ennek miért kell részéről a gondolat szintjén maradnia?

2022. aug. 9. 15:16
 5/36 anonim ***** válasza:
79%

Erre szoktam én azt mondani, hogy nő és férfi között csak ideig-óráig van barátság, mert előbb vagy utóbb az egyik fél elkezd többet érezni és onnantól vége van.

Szerintem korrekt volt, hogy ezt így leírta, viszont az nem derül ki egyértelműen, hogy ő érzett többet irántad vagy úgy éreztem hogy te iránta.

2022. aug. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
#4 Azért mert szeret téged, de van barátnője és nem áldozza be érted. Ha pedig folytatjátok így ahogy eddig, akkor nem biztos, hogy tud magán uralkodni, fél, hogy elcsábul.
2022. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
36%

Nem szeretett beléd, csak szeretnéd kb. Van esze a srácnak és szereti a barátnőjét, azért lökött el, nem kell egy áskálódó harmadik.

Sajnos rengeteg nő a "fiú haverokra/barátokra" béta pasiként tekint és általában zavarja őket, ha bétácskának kapcsolata lesz és ezért a barátnője lesz a fontos, nem pedig a "havernőt" ajnározza. Általában ezek a " csak barát vagyok"-ok azok, akik fúrkálják a kapcsolatot, mert utálják a párját bétácskának és az első kisebb vitánál megpróbálnak háborút és szakítást generálni a párnál. Tapasztalat, sok ilyet láttam már, át is éltem, szóval én is úgy vagyok mostmár vele, hogy ezeket a kis " csak barinő vagyok, semmi több" leánykákat el kell marni a páromtól, vagy ők fognak engem. 26N

2022. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

6-os, vagyis ezzel virágnyelven azt üzente meg, h. érez vmit irántam, ami több mint barátság?

mert konkrétan rákérdeztem nála, hogy jól értem, erről van szó, hogy jelentek neki valami többet? de nem válaszolt, pedig láttam, h. olvasta.

2022. aug. 9. 15:22
 9/36 A kérdező kommentje:

7


rám ne vetísd ki a saját frusztrációdat, soha nem másztam rá.

ne magyarázz bele semmit.

2022. aug. 9. 15:23
 10/36 anonim ***** válasza:
15%
6. A férfiak nem így gondolkodnak. Ha szeret egy nőt, nem fogja ellökni magától. A barátnőt fogja, amint esélyt lát arra, hogy megkaphatja a másikat.
2022. aug. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!