Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverunk barátnője ki...

A haverunk barátnője ki akarja fúrni az egyik baratunkat. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
6an vagyunk haverok, 5 fiú, 1 lány. Kb ovi óta elvalaszthatatlan csapat vagyunk, mivel ugyanabban a panelban lakunk, úgy ismerkedtünk meg. Már lassan felnőttek leszünk. Nemsokára az egyikünknek szülinapja lesz és a bulit az újdonsült parja, szervezi (a barátnő legyen most Kriszti.) Kriszti mindenkit meghívott, kivéve a lányt közüllünk. A barátnőnk nagyon ki van akadva, egy csomót sírt, hogy milyen bunkó a csaj, közel all a szülinaposhoz, jól kijönnek, hasonló a humoruk, van egy csomó közös hobbiuk. Kriszti nagyon féltekeny és eddig is próválta kifúrni a barátnőnket. A haverunk nem tudja, hogy Kriszti ilyen, mert nem akarjuk összeugrasztani őket ezért eddig nem szóltunk. Én mondtam a baratnőnknek, hogyha szeretne jöjjön el, de ő igy nem akar. A srac nem tud a buliról ezert azt sem tudja, h9gy ki lett túrva a lany

2022. aug. 13. 18:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem meg ezt a konfliktust nem a srácnak kellene lerendeznie a barátnőjével, hanem a barátnőnek a havernővel.


Elvégre köztük van a difi, nem?!


A helyszín ebből a szempontból lényegtelen.


Bár én inkább a szerelmemet választanám, mint a választás elé állító haveromat és valszeg ettől fél a kérdező is, ezért nem meri felvállalni a nyílt színi konfliktust mindenki előtt, hanem csak a másik háta mögött akar szervezkedni...


A barinőnek nem szimpi a havernő, ezen hiába próbálna a haverod változtatni ez nem olyan dolog, ami szép szóval megfordítható.

2022. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hog ynem szimpi, vagy csak nem tűr meg a párja mellett másik nőt :D hát mi lesz ha egy munkahelyen esetleg nők is dolgoznak? :D Friss kapcsolatban még csendes morci vna, de 3 év múlva balhézgatás, mert kijött róluk egy kép a céges buliról ahol közelebb állnak egymáshoz?


Ez is fontos tényező lenne a kérdéskörben, és mivel a lánnyal soha senki barátnőjének nem volt gondja, én azt gondolom hogy abarátnőnél van valam ifeloldandó aggodalom, ami megalapozatlan, erre nem kell senkit választás elé állítani és hasonlók, csak kommunikálni egymással mint az emberek.

2022. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
54%

Tegyük fel, hogy a haverodtól elmarjátok a barátnőjét, mert a barinő nem akar egy társaságban lenni a havernővel és a haverotok inkább titeket választ. Boldog szülinapja lesz így? Nem titeket fog utána hibáztatni?


És ha jön egy következő barinő, akinek meg majd más haverotok nem lesz szimpi, akkor majd őt is elmarjátok?


Nálatok mindenki egy elbűvölő személyiség és csak a barinő a szörnyeteg?


Nem lehet, hogy történt még valami más is a két nő között, amiről a fiúk nem tudnak és amit a havernő nem kötött az orrotokra, hanem csak megjátssza az áldozatot?


Érdemes lenne közösen tisztázni a dolgokat és nem egymás háta mögött.

2022. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Áljatok már le, ki mondta h9gy szét akarjuk szedni őket, meg elmarni a barátnőjét? De senki ne mondja már, hogy 15 eves barátságokat tök okés dobni, egy 3 hónapos kapcsolatért.
2022. aug. 13. 22:45
 25/36 anonim ***** válasza:
58%
Nem okés, és alapvetően azért a párunk barátait nem szokás kiválogatni :D itt egyesekben megpendített pár saját érzelmi húrt a dolog úgy érzem. De a lehetőségek nagyrészét szerintem leglaáb bsikerül felvázolni, vagy a buli előtt megbeszélitek de az leleplezi a bulit, vagy a buli után, de akkor meg ki tudja hogy simul el a bulin hogy nincs ott a lány...
2022. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
58%

24: Szerintem az sem okés, hogy ha ekkora feszültség van egy társaságban és az sem okés, hogy nem tudjátok ezt mindnyájan, nyíltan megbeszélni egymással felnőttek módjára, hanem hátulról akarod ráuszítani a haverodat a nőjére és megmondani neki, hogy mi a helyes.


Azt majd ő eldönti, hogy ki mellett akar maradni és ne te akard már bemesélni, hogy mert valami tart már 15 éve, akkor az feltétlenül örökre szóló.


Nem a kapcsolat időtartama, hanem a minősége, intenzitása számít.


De engem még mindig az a kérdés érdekelne, hogy mi történt valójában a két csaj között, amiről ti nem tudtok?


Mert ez még hiányzik a történetből és csak az egyik oldalé ismert....

2022. aug. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
#26 semmi nem történt, a csaj minden más lány ismerősre is féltékenykedik
2022. aug. 14. 00:09
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

27: akkor az a megoldás, hogy csak a fiú barátokkal bulizik és majd külön buliztok a lány haverotokkal a barátnő nélkül.


Tehát szerveztek két szülinapot és így a barátotoknak dupla meglepi lesz! :D

2022. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Hallod nem feltétlen történik valami a két csaj közt, egyes lányoknak annyira semmi önbizalmuk hogy meglátnak egy nőt 3 méteres körzetben a pasijuk körül és behülyülnek, minden rohadt ok nélkül, elég ha szerintük az a lány szebb náluk...
2022. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
45%

Na, ezért nem jó az, amikor ellentétes neműek csak haverkodnak!


Szerintem nem létezik olyan, hogy ffi-nő barátság. Legalábbis ez csak gyerekeknél működhet jól, de láthatóan idősebbeknél már feszültséget és féltékenységet okoz.

2022. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!