Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A haverunk barátnője ki...

A haverunk barátnője ki akarja fúrni az egyik baratunkat. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
6an vagyunk haverok, 5 fiú, 1 lány. Kb ovi óta elvalaszthatatlan csapat vagyunk, mivel ugyanabban a panelban lakunk, úgy ismerkedtünk meg. Már lassan felnőttek leszünk. Nemsokára az egyikünknek szülinapja lesz és a bulit az újdonsült parja, szervezi (a barátnő legyen most Kriszti.) Kriszti mindenkit meghívott, kivéve a lányt közüllünk. A barátnőnk nagyon ki van akadva, egy csomót sírt, hogy milyen bunkó a csaj, közel all a szülinaposhoz, jól kijönnek, hasonló a humoruk, van egy csomó közös hobbiuk. Kriszti nagyon féltekeny és eddig is próválta kifúrni a barátnőnket. A haverunk nem tudja, hogy Kriszti ilyen, mert nem akarjuk összeugrasztani őket ezért eddig nem szóltunk. Én mondtam a baratnőnknek, hogyha szeretne jöjjön el, de ő igy nem akar. A srac nem tud a buliról ezert azt sem tudja, h9gy ki lett túrva a lany

2022. aug. 13. 18:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
83%
Egészséges felnőtteknél működik, az hogy valaki mindenkibne konkurenciát lát nem egészséges...
2022. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
63%

Egészséges felnőtteknek általában családjuk van és nem szingli havernőkkel, hanem a saját családjukkal meg a barátaikkal és azok családjaival brahiznak.


De itt most gyerekekről van szó (fiúk-lányok).

2022. aug. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Azért egyrészt nem tinik, másrészt felnőtt társaságban is akadnak szinglik, egyedülálló anyák vagy apák, borzalmasnak tartom hogy zárjunk ki a barátságból mindnekit akinek nincsen párja :D dehát kinek mi a jó, csak szerintem és ezt többször tapasztaltam nem a nem meghatározó, egyszerűen vna olyan, főlegg ha együt tnőttetek fel hogy az ellenkező nemű személyre úgy nézel mint egy testvérre vagy unokatestvérre, a hideg is kiráz a gondolattol hogy szex legyen és nem azért mert objektíven ronda, csak egyszerűen családtagnak látod...
2022. aug. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, hogy még vársz-e válaszokat, de akármennyire is fáj a közös csaj havernak, én azt tenném, hogy elmennék a buliba a többi haverral együtt szóval legyen ott mindenki, kivéve az csaj havert (akire a Kriszti féltékeny) és majd a buli után meg lehet beszélni dolgokat. A bulit azért nem kellene elrontani már előre, legalább a meglepetés maradjon meg. Jobb ha az egész szülinap tönkremegy és nem csak a fele?

Igazából én még ezt se tartom tökéletes megoldásnak. Én lehet azt tenném, hogy a buliban kitalálnék valami indokot, hogy a csaj haver miért nem jött el szóval hazudnék, hogy legalább az a szülinapi buli menjen le nyugodtabb körülmények között és utólag mondanám el az igazat. Ha már valakinek konfliktusa lesz, akkor ne a szülinapján legyen már. A csaj haver kibírja, hogy az egyik szülinapján nincs ott, ha a haverod szakít, akkor úgyis megmarad a csaj haver és mehet még annyiszor szülinapot ünnepelni, ahányszor akar. Egy szülinap nem a világ vége. Ha meg esetleg a párkapcsolatát választja helyettetek, akkor meg törődjetek bele és fogadjátok el a döntését. Ha meg később meggondolja magát, akkor fogadjátok vissza, mert senki nem tökéletes, mindenki követhet el hibákat.

2022. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

“ Te meg döntsd el, hogy mi, vagy a Kriszta”


A legnagyobb ostobaság.

Most Kriszta, aztán ti jöttök.

Te meg a barátotokat ajándékozod meg azzal, hogy “vagy otthagyod a nődet, vagy mi dobunk téged”.


Mi barátok az ilyenek?!


Én rákérdeznék a hölgyre, hogy : mindenki jön? Kriszta is?


De amúgy mindenki azt hív meg, akit akar.

Egyértelmű, hogy a barátotok nem fogja elhagyni Krisztát. Egy szerelmes férfi a nőt fogja választani, és ez a természetes.


Hagyni kell a dolgokat, folyjanak a saját medrükben.


A barátnőtökkel meg találkozzatok külön, hívjátok meg a srácot Kriszta nélkül úgy hogy csak ti, a barátok vagytok ott. Biztos van törzshelyetek. És bármilyen bulit, kirándulást, programot szerveztek, hívjatok meg mindenkit párostul.


Ne Kriszta kottájából játsszatok, hanem a sajátotokéból. Teremtsetek lehetőséget, hogy Kriszta minél jobban megismerje a lány barátotokat.

2022. aug. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
31%

Egy szerelmes pasi, főleg ilyen friss kapcsolatban nem fogja miattatok kidobni a nőjét. A legrosszabb amit tehettek az hogy választás elé állítjátok, mert abból ti jöttök ki rossz barátokként.

A két lánynak kell ezt megoldani egymás között, nektek meg a srácnak olyan szinten nincs beleszólásotok, de főleg nektek. Ő nem kérheti meg a nőjét hogy léci kedveld már.

A haverinának kellene szerintem rákérdezni hogy mondja el mi a baj, miért féltékeny, és megnyugtatni hogy nincs oka rá.

És igen, a szülinapi buliját önzőség lenne elcseszni egy veszekedéssel. Ha a barátnőtöknek nincs kedve menni ne menjen, de ne a bulin kezdjétek összeugrasztani a párt.

2022. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!