Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak vele?

Hogyan barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
Nekem nem igazán vannak barátaim, és elég nehezen barátkozom, ezért lehet valakinek ez egy tök bárgyú kérdés, de nekem mégis kész rejtély. Van egy lány, aki egy barátnőm osztálytársa, és eddig maximum háromszor beszélgettünk, de akkor nagyon egymásra hangolódtunk, sokkal könnyebb volt vele barátkozni, mint bárki mással. Ha találkozunk az iskolafolyosón, mindig egymásra köszönünk, de általában mindketten sietünk. Tehát eddig csak párszor beszéltünk, de szeretnék vele barátkozni, viszont fogalmam sincs hogy kéne kezdeményezni.

2022. aug. 15. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátkozás az szerintem helytelen kifejezés, mintha valami kötelességet kéneteljesíteni, hogy létrejöjjön. Pedig annyi az egész, hogy csak jól kell éreznetek magatokat egymással, együtt szórakozni, ilyenek.

Szerintem nem kell attól tartanod, hogy csúnyan vissza fog utasítani, szóval akár meg is kérdezhetnéd, hogy iskola után ráér-e valamilyen programra, nem tudom mit szeretnek a tini lányok, de majd megoldjátok.

2022. aug. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írj rá valamilyen témával amiről beszéltetek, aztám meg ha tényleg ennyire egymásra vagytok hangolódva magától megy tovább


.

2022. aug. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szimpatikusak vagytok egymásnak. Ez akár nagyon jó alap is lehet egy esetlegesen hosszú távon működő barátsághoz.


Tényleg nagyon jó ötletet írt a 2-es válaszoló. Írjál rá olyan témával, amiről beszéltetek!


De előfordulhat esetleg az is, hogy már nem foglalkoztatja tovább ugyanaz a dolog. Majd csak kiderül, hogyan tovább...

2022. aug. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!