Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg nagyon öreges vagy...

Tényleg nagyon öreges vagy sóher vagyok?

Figyelt kérdés
38 F. Kinézetre fiatalosabb koromhoz képest,sportos alkat. Egyszerű munkám van,raktáros vagyok. Otthagyott a feleségem, mivel még "élni akar". Én meg családot szerettem volna alapítani. Nem vagyok az a nagy költekezős tipus.A z aránylag kevés fizetésből is félre tudtam rakni 1-2 milliót. Ennek az az ára,hogy 20 év körüli autóm van, nincs semmi drága hobbim,csak a túrázás,meg kerékpározás(az is 20 év körüli kerékpár). Van egy kisebb házam,az is elég minimalista stílusú. Rendbe van tartva,szépen,viszont régies stílusú(első ránézésre azt gondolnák idősek laknak benne).Azonkívül,hogy hétvégente elmegyek kirándulni,vagy kerékpározni a környékbeli erdőkbe,évente 1-2 mozi,vagy simán autókázok. Bál,disco,falúnap szerűségeket utálom.Introvertált vagyok,sokat olvasok...
2022. aug. 20. 07:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Férfiként írom,hogy nem vagy sóher, sem öreges !

Értelmesen élsz, hasonló életvitelem van nekem is.

Barátként is egy stabil és megbízható ember lehetsz, és biztos lesz majd olyan nő,aki értékel Téged !

2022. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Biztosan megtalálod a társadat, aki értékeli ezt, amilyen vagy.
2022. aug. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek és ezt 40+ nőként írom.
2022. aug. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szerintem te egy értelmes, intelligens, normális gondolkodású ember vagy, akinek nem a külsőségek irányítják az életét.

Számomra ilyen az ideális férfi. 🙂

Azzal meg csak nyertél, hogy a feleséged otthagyott, hiszen előbb utóbb úgyis szétmentetek volna, jobb így, hogy még nincs gyerek. Nyugi, meg fogod találni a párodat, nagyon sokan az ilyen típusú pasikat keresik.

2022. aug. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Engem is azért hagyott el a nejem,mert élni akart. Ki is kötött egy fiatal srác karjaiban,aki jól kihasználta.

Jött volna vissza,de szó sem lehetett róla. Sajnos azonban emberileg annyira megalázott a helyzet, amit okozott, hogy inkább magányos maradok.

És szépen, ha unalmasan is,de élem az életem - és sok szépet találok a mindennapokban.

2022. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Az tuti, hogy ne a facbukkon keress nőt, ott normális nincs ki ezt értékeli:DDD

Nem szórod a lóvét marhaságra, nincs ezzel baj.


Amúgy, a retró bútorok kicsit emberiek-barátságosabbak, mint a mai csicsás-szögletes vályú mosdókagylók és egyéb borzalmak...

2022. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen normális ember lehetsz, vannak hobbijaid, amik tök jók, eltöltöd az időd, remélem megtalálod a pàrod, minél hamarabb. Kevés hasonló emberrel talàlkozom nőként, az ilyen "nyugodtabb" típusú férfiak, hasonló érdeklődési körrel ritkábbak sajnos. :)
2022. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen én is valahogy így élek.


Nem keresek rosszul, van egyszerű lakás, céges kocsi, de az életem nem egy izgalom, túrázni, kirándulni eljárok, az mondjuk izgalmas tud lenni, de tény, hogy sokaknak ez kevés.


Ettől függetlenül azt is meg tudom érteni, ha valakinek ez unalmasnak hangzik. Van akinek kell az izgalom, sok élmény, utazások, extrém sportok, vagy csak a nagy társaság, bulizások.

2022. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"jaj szegény vagyok, de azért tartok autót"

Majd mindjárt megsajnállak.

2022. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
#9 Nálad is kiakadna a proliméter... :D
2022. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!