Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nehezen ismerked...

Mit tegyek ha nehezen ismerkedek es par napon belul golya tabor lesz?

Figyelt kérdés
Mindig is nehezen ismerkedtem főleg lanyokkal. kb 3 eve nem baratkoztam 1 lannyal se es nagyon neha ha beszelgettem is az messengeren volt es nem azert mert o akarta hanem mert valami problema volt az osztály csoportban :D. Ha jottek uj fiu osztalytarsak azokkal is csak azert volt konnyebb mert tudtam hogy ott vannak barataim es veluk egyutt ismerkedtem. Nem vagyok szép szoval ez megjobban megneheziti. Probaltam mar arra gondolni hogy mindenkinek ez lesz az elso talalkozasa (remelem) de ez semmit sem segit.. Nyár elejen elhataroztam hogy most nem fogok baratokat szerezni mert ugyse megy es milyen jo lesz de rajottem hogy ez nagyon rossz otlet.
2022. aug. 23. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Melyik egyetemre mész, ha érdeklődhetek? :D
2022. aug. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
középiskolába megyek
2022. aug. 23. 02:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Áh értem. Szerintem egyébként a szorosabb barátságok nem a gólyatáborban alakulnak ki, tehát nem vesztesz semmit, ha ott nem barátkozol túlságosan
2022. aug. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%
Én sose mentem gólyatáborba, nem ezen múlik. Ott úgyis csak az ivászat megy.
2022. aug. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4, Középiskolás gólyatáborban? Aligha.
2022. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Jaha, középiskolai gólyatábor, akkor a "pálinkát és cigit vigyél kínálni" nem lesz jó tanács, amit eredetileg akartam:D


Fontos: legyél mindig ott ahol a többiek.

Ne vonulj félre, akkor sem ha már fáradt vagy. Amíg tart valami lötyögés, addig te is legyél ott. Nem kell a középpontban lenni, az is teljesen jó ha csak simán fizikailag ott vagy, egyet-egyet közbeszólsz és annyi.

A közös élmény kovácsol össze.


Ha fáradt vagy és mennél aludni... akkor bírd ki. Ne te legyél az aki "srácokén megyek aludni, sziasztok" aztán lemaradsz mindenről.


Haaa valami nagyon szabályellenes történik... az nem jó. De lehet konszolidáltan intézni azt is. Ha takarodó után mentek át a másik szobába, pl a lányokhoz, abban nincs semmi. Ha lebuktok, a tanárok visszatessékelnek és annyi, szóval amiatt nem kell aggódnod.

Ha cigi vagy alkohol kerül elő, nem végletes a döntési lehetőség. Megteheted, hogy belekóstolsz/beleszívsz egyet (EGYET!) és amikor legközelebb kínálnak, mondod, hogy "áh, annyira nem jött be, köszi".

Ilyenkor általában úgyis körbeadják a dolgokat, nem lesz mindenkinek saját söre:D

És amíg a többiek isznak v cigiznek, te ugyanúgy jelen lehetsz anélkül, hogy fogyasztanál. Benne vagy a csapatban anélkül, hogy mérgeznéd magad. Annyi hátránya van, hogy ha a tanárok elkapnak, te is úgy leszel véve mint aki cigizik ésvagy iszik. De ha úgy alakul, hogy szüleid megtudják, elmondhtod nekik, hogy te nem csinálod, csak a társaság miatt vagy ott.


Viszont fontos! A társaság miatt ne kezdj el se cigizni, se inni. FŐleg ne cigizni. Sokan szoktak így rá a dohányzásra és átkozzák a pillanatot. Nincs abban semmi, ha te vagy a srác, aki tudja mit akar, tudja, hogy ezt nem, de nincs baja a többiekkel ha ezt csinálják.

Ha meg valaki berúg és kissé szerencsétlen... márpedig lesz ilyen előbb-utóbb, ha nem is most a gólyatáborban, de 1-2 éven belül biztos... akkor sem kell istápolnod. Segíts rajta annyit, hogy ember maradjon, de nem vagy felelős a jólétéért, érezze, hogy ha segítesz, akkor azt puszta kedvességből teszed, szívességből, hogy később hálás legyen.

2022. aug. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: nekem is volt. Absolute lehetsèges...
2022. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!