Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért megy nehezen az ismerked...

BotondH kérdése:

Miért megy nehezen az ismerkedés egy hoszabb kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Másfél éve mentünk szét barátnőmmel, azóta viszont valahogy nem tudok lanyokkal beszelgetni, ismernedni sem. Egyszerűen azt érzem hogy kedvtelen, tétovázó lettem e téren. Mitől lehet ez? 20f

(A volt kapcsolatomat elengedtem mar régen, és nem is tartok vele semmilyen kapcsolatot+ semmit nem tudok róla. Mert nem érdekel)



2022. júl. 15. 21:19
 1/5 anonim válasza:
Én is tapasztaltam azóta hasonlót.Nem tudom hogy neked pontosan hogy van de én a saját tapasztalatomból azt tudom erre mondani hogy lehet azért van ez mert mivel megvoltak a tapasztalataid a kapcsolatban ezáltal ha úgy érzed hogy egy adott lánynál bármi megvan amit te kizáró oknak találsz akkor már egyből nem úgy fogsz beszélni az adott lánnyal vagy a másik hogy hamarabb hagyod inkább a dolgot mert nincs kedved ugyanazokat köröket futni amik anno nem váltak be.Ha viszont a lányok oldaláról akad meg mert pl ignoralnak vagy csak megszakadnak a beszélgetések egy adott idő után az már más tészta.
2022. júl. 15. 21:32
 2/5 A kérdező kommentje:

van benne valami egészen hasonlít a gondolkodasom

mint amit leírtál. csak tudnám miért

2022. júl. 15. 21:36
 3/5 anonim válasza:

Van, hogy másfél év nem elég a továbblépéshez.

Majd fogsz te még csajozni, nyugi. ;-)

2022. júl. 15. 21:58
 4/5 anonim válasza:

Adj időt magadnak, attól függetlenül pedig barátkozhatsz.


Aztán lehet barátságból lesz több.


Sose tudhatod.


Egyenlőre csak barátkozz és adj magadnak időt.

2022. júl. 16. 08:15
 5/5 anonim válasza:

próbálkozz a fiúkkal - de ne velem

lol

2022. júl. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!