Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk és lányok! Mit szólnátok,...

Fiúk és lányok! Mit szólnátok, ha lenne egy budapesti ismerkedős közösség, ahol élőben lehetne barátkozni ismerkedni? (16-22)

Figyelt kérdés

Hétköznapi, picit befele forduló srác vagyok és szeretnék új barátokat szerezni, főként lányokat, egyúttal szeretnék segíteni annak, aki ugyan ilyen cipőben jár, netán edzőtársat, vagy párkapcsolatot keres.

Elgondolkodtam egy olyan ötleten, hogy megpróbálnék egy olyan közösséget összehozni, ahol bárki készíthetne programot, ezeken a csoport tagjai résztvehetnek. Ezzel szerintem olyan korombelieknek (20) segíthetnék ismerkedni, barátkozni, akik picit visszahúzódóbbak, de vágynak picit többre mint az otthonülés. (Magamból indultam most ki). Program ötletként gondolok itt közös biciklizés, kirándulás szervezésre, vagy Margit szigeti pokrócos beszélgetős, kártyázós, társasozós összejövetelre, sportolásra vagy télen közös korizásra.

Számtalan ötletem van, csak nem tudom, hogy jó ötlet-e ez mindenkinek és hogy van-e olyan akit érdekelhet ez?



2022. aug. 28. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos se edző terembe nem járok, munkahelyemen nincsenek lányok, máshova meg nem járok."

Hát kezdjél el máshová is járni, ennyi a titok!

Művelődési házak mindenhol az egész országban szerveznek mindenféle programokat, tanfolyamokat, az egyházak szintén, stb.

Nem kell felfedezni a spanyolviaszt, csak ki kell használni a millió lehetőséget. Biztos, hogy vannak köztük, amik testhez állók, ha jobban körülnézel. Itt a kezedben az egész net...

2022. aug. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"nem tudom még, hogy akkor élőben hogy tudok egy random lányt az utcán megismerni, ha éppen nincs más alkalom, amikor találkozzak velük. És aki ugyan így érintett férfitársaim, netán lányok? Erre esetleg van valami hasznos tanács?"

Itt olvashatsz ötleteket (de tényleg esélyesebb, ha olyan helyen próbálkozol inkább, ahol a lány kinézetén kívül más infód is van már róla, legalább az, hogy mi a hobbija, vagy érdeklődési köre, vagy bármi, mert ha csak abból indulsz ki, hogy milyen szép, az tényleg nagyon felületes valami...):

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. aug. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de nekem pont olyan hobbijaim vannak amit amúgy nem csinál túl gyakran egy lány. És hozzáteszem, hogy ilyen hely meg úgy sincs. Bárki is tud nekem egy helyet, ahol fémipari barkácsoló lányokkal lehet találkozni és nem egyetem, nem képzés keretében, akkor őt megtapsolom. Az hogy szeretek utazni, az sem egy kézzel fogható hobbi, ugyan úgy ahogy kerékpározni is szeretek, mégsincs se egy csoport, se egy közösség, ahol lenne korombeli. Bezzeg az idősebbek...
2022. aug. 31. 13:10
 14/21 anonim ***** válasza:

"és nem egyetem, nem képzés keretében"

Ezeket miért zárod ki? Semmit se zárj ki! Ha ismerkedni akarsz, mindig, mindenhol legyen nyitva a szemed bárhol jársz, és keresd az alkalmakat, amikor egy-egy szimpatikus lányt megszólíthatsz akár azért, hogy segíthess neki valamiben, akár mondjuk információkérés kapcsán vagy bármi.


"Az hogy szeretek utazni, az sem egy kézzel fogható hobbi"

Nem is csak azért kellenek a hobbik, hogy konkrétan vele együtt csináld, hanem azért, hogy gyakorold az ismerkedést mindenféle új emberekkel, megtanulj beszélgetni a semmiről, nőjön az önbizalmad, stb. De egyébként az utazás pont olyan valami, amit nem csak egyedül lehet csinálni, hanem be lehet fizetni pl. társasutazásokra, ahol össze vagy zárva a buszban egy csomó emberrel, és már indulhat is az ismerkedés.


"kerékpározni is szeretek, mégsincs se egy csoport, se egy közösség, ahol lenne korombeli. Bezzeg az idősebbek..."

Hát szerintem ennek nem sok köze van az életkorhoz...

2022. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értelek! Az "és nem egyetem, nem képzés keretében" nem azért mondta, mert arra nem vagyok nyitott, hanem mert munkahhely, dolgozás mellett utazom a városban ide-oda és egyetemre nem járok, tehát lehet egyetemi a lány, csak nem az egyetemen fogom megismerni, hanem az utcán vagy máshol, ahol éppen összefutunk. Így értettem. Most találtam éppen társasjátékozós helyet budapesten, oda fogok elmenni. Meg lett jelölve a korosztályom is a leírásában.
2022. aug. 31. 13:59
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, sok sikert! :) De azért ne a csodát várd attól az egy helytől, az csak egy legyen a sok közül, ahol próbálkozol. Budapesten aztán tényleg egy halom hely van, csak keresgélni kell, meg választani a sok közül.
2022. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 NTBS ***** válasza:
100%
Jó ötlet.
2022. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ha van még ilyen programötletetek, akkor szívesen meghallgatom! Eddig csak a facebook események között mertem szétnézni, sajátot is szerveznék, de nem tudom, ki látná.

Vannak események amiket meg nem merek bevállalni, ilyen a jógás órák. Nézni viszont szívesen kimegyek, csak rosszul fognak rámnézni.

2022. aug. 31. 15:04
 19/21 anonim ***** válasza:
2022. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
7 Milyeneken? Érdekelne.
2022. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!