Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem akarnak barátkozni...

Miert nem akarnak barátkozni velem a fiúk?

Figyelt kérdés
Nemreg kezdtem a gimnáziumot és nekem eddig is sok fiú baratom volt általánosban jol kijövök veluk viszont most gimibe miután megtudták a fiúk hogy van baratom nem nagyon mernek közeledni meg ismerkedni nyilván egy részét ertem és kerlek azt ne írjatok hogy ha van baratom akkor miert akarok fiúkkal joba lenni mert szerintem egy egészséges kapcsolatban igenis lehetnek a lánynak fiú haverjai
2022. szept. 3. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Lehetnek, például nekem is fiúként főleg lány barátaim voltak, már az oviban is. Ezek a fiúk viszont nem barátkozni szeretnének veled, ne is erőltesd. Tartsd a kapcsolatot a régiekkel, nem kell azért megszűnnie mert már nem egy suliba jártok, illetve barátkozz sulin kívül. Én ez utóbbit tettem és sokkal kedvesebb embereket ismertem meg mint az osztálytársaim, suli után és szünetekben rengeteg programot csináltunk, egyszer a tavaszi szünetet önkényesen meg is hosszabbítottam egy nappal, mert egy általunk szervezett ottalvós program úgy jött ki.
2022. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Én sem keresem az olyan csajokat, akiknek van barátjuk. Egyrészt a kellemetlenség, hogy félre érti ő vagy a barátja másrészről meg nem leszek lelki szemetes..arra keressen barátnőt.

Programokat szervezni is csak korlátoltan lehetne egy ilyen csajjal. Így meg nem töröm magam.

2022. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Egy barattal ugyanolyan programokra megyek akkor is,ha van parkapcsolatom ,akkor is ,ha nincs. Egy barat az mindig a baratasag szerepkort kapja,nem lesz belole szereto vagy parkacsolat soha.
2022. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
A barátság és a párkapcsolat alapja is a bizalom. Ha nincs meg, az nem kapcsolat, barátság. Ahol gond van abból, hogy valakinek párja/barátai vannak, ott nincs bizalom, nem érdemes tovább azt a kapcsolatot fenntartani ahol ez probléma.
2022. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!