Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek megbántottam ezzel?

Szerintetek megbántottam ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon sokat szoktunk beszélgetni, és jelenleg mindketten elvesztettük a legjobb barátainkat. De én az egyikkel kibékültem, és megírtam a lánynak is. Szerintetek megsértettem ezzel? 18/F

2022. szept. 3. 23:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon kedves, okos, szép, és kiegészítjük egymást, illetve kölcsönös vonzalom áll fenn. Ezért érdekel nagyon!
2022. szept. 3. 23:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan okos, akkor nem...
2022. szept. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Evvel úgy hátba szúrtad! Egy életre megutalt...
2022. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet összehasonlítani két barátságot, hiszen más emberekről beszélünk. A te barátságodnak semmi köze az övéhez, és fordítva. Nincs összefüggés, bár lehet, hogy ez eddig közös pont volt nálatok. Ha ezen kívül még van közös bennetek, akkor nincs semmi gond. Találjatok valami más közös pontot, amivel azonosulni tudtok egymással.
2022. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!