Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem bírnak az emberek?

Miért nem bírnak az emberek?

Figyelt kérdés
Egy igaz barátnőm van. Az osztályba mások csak azért barátkoznak velem, mert vele jóban vagyok. Próbálok az emberek felé közelíteni de nem bírnak. Én kedves vagyok az emberekkel elég sokat káromkodok( de ez a mai világba mindegy) nem vagyok annyira vissza húzódó és viszonylag jó tanuló vagyok. A külsőm: egy kicsi felesleg van rajtam de nem olyan sok(okok miatt nem tudok fogyni) vöröses barna a hajam és kék a szemem
2022. szept. 14. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy káromkodó és kövér csaj nekem nagyon taszító.
2022. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A külsőd nem fontos barátkozás szempontjából, amennyiben nem vagy igénytelen. A káromkodás pedig igenis számít, nagyon zavaró tud lenni, ha valaki akivel nem is vagyok különösebben jóban folyton előttem káromkodik. Szerintem lehet, hogy eleve negatívan állsz hozzá, hogy "úgysem fognak bírni". A barátság kialakulása nem egy alkalom, csak menj oda beszélgetni, majd kialakul.
2022. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A mi osztályunk még én számítok annak nem olyan sokat káromkodik. Én minden nap úgy megyek be a suliba, hogy most megfognak kedvelni az emberek, de nem jött létre
2022. szept. 14. 21:32
 4/9 anonim válasza:
100%
Nem vagy nyomulós velük?
2022. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném
2022. szept. 15. 06:54
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Talán nem vagy érdeklődő és várod a sültgalambot.

Menj oda te másokhoz és őszintén érdeklődj, vagy segíts valamiben, ha olyan a szitu, mondjuk adj kölcsön egy puskát, vagy dolgozz ki egy tételt, stb., vagy vigyél kekszet/akármit és kínáld meg őket, aztán alakul. Nálam ez mindig működött.

2022. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megkérdezni a barátnődet, hogy ő is így látja-e.

Ha őszinte barát, valószínűleg tud segíteni.


Nekem egyetem alatt volt egy ilyen korszakom, hogy nem akartak bevenni "sehova", legalábbis oda nem, ahova én szerettem volna tartozni.

Tök rosszul esett, az okát mai napig nem tudom, mert egyébként mindenhol máshol úgy éreztem, hogy szívesen fogadnak.

2022. szept. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vedd figyelembe, hogy az iskolában véletlenszerűen kerülnek össze az emberek. Egy másik közösségben, ahol eleve összeköt a közös érdeklődés (pl. egyetem, hobbi, sport stb.), sokkal jobbak az esélyek barátokra találni.


Azt domborítsd ki, amiben egyedi vagy. Biztos van vmilyen átlagtól eltérő érdeklődési köröd, amit nem a korosztályos divat diktál. Koncentrálj arra, és keresd azt másokban is.

2022. szept. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
engem is utáltak az osztályban, és aki azt mondja ez csak tinikori marhaság, felnőttként más lesz, annak ne higgyél. én elhittem anno és felnőttként sincs másképp, de lesznek különbségek, pl nem annyira nyíltan fogják kimutatni mennyire utálnak.
2022. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!